Canım Anne

Gündüz sefası lif modeli yapılışı

Gündüz sefası lif modeli yapılışı

Gündüz sefası lif modeli yapılışı çeyizlik lif modelleri arayanlar için güzel lif modelimizi siz değerli takipçilerimizin beğenisine sunuyoruz.

El işlerinin en çok tercih edilen modelleri arasında lif modelleri gelmektedir. Yapılışları kolay olması video anlatımlı olması hanımlarımızın tercihinde olmaktadır. Ayrıca sipariş çok alan örgü modelleri arasındadır.

Farklı ve takım lif örnekleri içinde sayfamızı ziyaret etmeyi unutmayınız. Bir çok lif modeline ulaşmak için yazımızın içindeki linke tıklamanız yeterlidir. Yeni lif çalışmalarında tekrar birlikte olma dileğiyle hoşçakalınız..

Gündüz sefası lif modeli yapılışı

Yeni lif modelim yine çeyizlerin gözdesi olan bir model gündüz Sefa çiçeği (Kahkaha çiçeği diğer adı convolvulus lifimiz bir beyaz lif ipi ve punch ipi ile yapılıyor siz isterseniz punch ipi yerine lif ipi kullanabilirsiniz ama punch ipi ile gayet şık ve gösterişli bir model punch ipi biliyorsunuz.

Lif ipi gibi yumuşak Lifimize beyaz lif ipi ile 5 zincir çekerek içine 6 fıstık yapıp ilk sırayı tamamlıyoruz 2 sırada artırma tekniği kullanıyoruz her sıra sonunda arttırma 9 sıra yapıp daha sonra her sırada eksiltiyoruz tek 1 fıstık kalana kadar eksiltiyoruz yıldız lif zemin yapıyoruz ve üzerine 7 tane akşam sefası çiçek yapılıyor çiçeklerimizin yapılışı punch ipi ile 5 zincir çekerek içine 6 fıstık yapıp ilk sırayı tamamlıyoruz 2 sırada beyaz lif ipi ile sıra sonlarında artış yapıyoruz üçüncü sırada sadece üçlü yıldız yapıyoruz ve en son yine punch ipi ile 6 zincir çekerek kenar geçip lifimizi bitiriyoruz yaptığımız çiçekleri her dilime bir tane gelecek şekilde dikip lifimizi bitiriyoruz çeyizlik lif modeli yapacak olanlara kolay gelsin.

Lif modelleri, lif modeli ve yapılışı hepsi ve daha fazlası için linkimize tıklamayı unutmayınız. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı için paylaşımlarınız oldukça değerlidir.

Gündüz sefası lif modeli yapılışı video anlatımlı olarak buradan izleyerek uygulayabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ