Haraşo bebek botu yapılışı

Haraşo bebek botu yapılışı

Haraşo bebek botu yapılışı en güzel patik modelleri arasında yer alan çok şık bir örgü modeli olarak sizlerin beğenisinde olmaktadır.

Bebek botu, patiği anne adaylarımızın, annelerimizin kış mevsiminde küçük minikler için severek ördükleri el örgüleri arasında çok yapılan modeller olarak yer almaktadır.

Haraşo modeli olarak yapılan kolaylıkla örebileceğiniz. Video anlatımlı olması sizlere oldukça yardımcı olacaktır. İstenilen ip tercihi ve renk seçeneği ile yelek ve hırka modellerine takım olarak yapabilirsiniz.

Hanımlarımızın en sevdiği el işleri arasında örgü modelleri olunca özellikle kış mevsiminde biraz daha fazla tercih edilen örgü yapılışları farklı örnekler arayanlar için canimanne. com sayfamızı ziyaret ederek bir çok örgü modeline ulaşabilirsiniz. Yada yazımızın içindeki linklere tıklayarak örgü yapılışlarına ulaşabilirsiniz.

Haraşo bebek botu yapılışı

Haraşo bebek botu detayları ve yapılışı

Haraşo bebek bot patik

Malzemeler

Nako elit baby yün ip tercihi edilmiş

3 Numara şiş kullanımı

Yarım metre kurdele süsleme için

Bot patik yapılışı 0-3 aylık bebekler için çalışılmıştır.

Yapılışı taban dan başlanıyor
41 ilmek atarak başlanıyor üç yerinden artırmalar yaparak ilmek sayısı yükseltilir düz örgü yaparak kenarı oluşturulur.

Haraşo yaparak ön kısmı yükseltilir ilmekler üç parçaya ayrılır yanlar eşit orta 11 ilmek ayrılır 11 ilmek üzeri örgü örmeye devam edilir gidiş ve dönüşlerde ilmek kesilir 10 sıra dan sonra kalan bütün ilmekler tek örülür kurdele den fiyonk yaparak ön kısmı süslenir.

Örgü, örgüler ve el işleri hepsi ve daha fazlası için linkimize tıklamanız yeterli olacaktır. Bizleri sosyal medya hesaplarınızda paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımlar için oldukça önemlidir.

Haraşo bebek botu yapılışı video anlatımlı olarak buradan izleyerek uygulaya bilirsiniz.

Orgu Hayatım_ kanalına bu güzel bebek patik modeli için çok teşekkür ediyorum.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ