Haraşo örgü patik modeli yapılışı

Haraşo örgü patik modeli yapılışı patik modeli arayanlar için kolay patik modelini sizlerin beğenisine sunuyoruz.

Patik modelleri kış mevsiminin en çok giyilen kıyafetler arasında ev patikleri yer almaktadır. Özellikle ev gezmelerinde çeşit çeşit ev patik modelleri hanımlarımızın ayağında yer almaktadır. Canimanne.com ailesi olarak bizlerde birbirinden güzel örgü patik çeşitlerini sizler için yayımlamaya çalışıyoruz. Umarım beğenilerinizi alıyoruzdur.

Örgü patik modelleri kız çeyizleri içinde annelerimiz tarafından oldukça fazla tercih edilmektedir. Farklı farklı bir çok patik modeli kız çeyizlerinde yer almaktadır. Haraşo örgü patik modelimizde umarım beğenilerek yerini alacaktır.

Yeni öğrenmek isteyen arkadaşlarımız vardır. Patik modelimiz şiş ile yapılmakta olan yapılışı oldukça kolay bir örnektir. İstediğiniz ip markasını kullanabilirsiniz. İpinizin kalınlığına ve ince oluşuna elinizin örgü ayarına göre şiş tercihinde bulunmanız doğru olacaktır. Video anlatımlarımız sizlere oldukça fayda sağlayacaktır. Yapmak isteyen arkadaşlarımıza şimdiden kolay gelsin dileklerimi iletiyorum.

Haraşo örgü patik modeli yapılışı

Haraşo örgü patik modeli detayları ve yapılışı

Haraşo çizgili patik modeli

Patik yapımında 2 renk patik ipi tercih edilmiştir.

3 Numara misinalı şiş ve inci boncuk kullanıldı.

36-37 Numara ayaklar için uygundur.

20 ilmek atarak başlıyoruz her ayak numarası için ilmek ekleyip çıkarta bilirsiniz.

Son derece kolay modelimiz sadece haraşo dan oluşuyor. Önce yan tamamlanır tek parça olarak tam ortasında 13 ilmek çıkartarak taban ve topuk kısmını yapıyoruz son olarak ilmekleri toplayarak 5 diş haraşo yapıyoruz son iki diş haraşo kalınca inci boncuklarımızı da yaparak patik modelimizi tamamlıyoruz.

Örgü, örgüler ve el işleri, örgü patik modelleri hepsi ve daha fazlası için linkimize tıklaya bilirsiniz. Bizleri sosyal medya hesaplarınızda paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz.

Haraşo örgü patik modeli yapılışı video anlatımlı olarak buradan izleyerek uygulaya bilirsiniz.

Orgu hayatım_ kanalına bu güzel patik modeli için çok teşekkür ediyorum.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ