Haroşa Kolay Yelek Yapımı

Haroşa kolay yelek yapımı erkek bebekler için oldukça şık olan üç renk seçimi ile görselliğine farklılık katmış ve sizlerin beğenisine sunuyoruz.

Bebek yeleklerinde hem kolaylık hemde şıklık isteyenler için yapımı haroşadan oluşan oldukça kolay olan ama bir o kadar da güzel olan erkek bebekler için ideal bir yelek modelidir. Kalan iplerinizi değerlendirirken elimizde güzel bir yelek olacaktır. İster hediyelik, veya kendi bebeklerimiz için kullanışlı yelek modelimiz olacaktır.

Haroşa kolay yelek yapımı bebek kıyafetlerinde mutlaka olması gereken bir kıyafettir. Yelek kullanımı dört mevsim içinde kullanıyoruz. Küçük çocuklar için en çok yapılan el işleri arasında yer almaktadır. Sayfamızda kız bebekler içinde yelek yapılışları mevcuttur. Farklı örgü modellerine ulaşmak içinde sayfamızı ziyaret etmeyi veya yazımızın içindeki linklere tıklamanız yeterli olacaktır.

Yeni öğrenen arkadaşlarımız için gerçekten kolay olan yelek modelimiz denemeye değer diyorum. Haroşa tekniği ile yapılmış olması işinizi oldukça kolaylık sağlayacaktır. Detayları oldukça güzel anlatımlı olması yapabileceğiniz bir model olduğunu gösteriyor. Video anlatımını izleyerek yapabilirsiniz. Yeni örgü modellerinde tekrar birlikte olma dileğiyle hoşçakalın..

Haroşa Kolay Yelek Yapımı

Haroşa kolay bebek yeleği ( 12-18 ) aylık için uygundur

Nako elit beby ip tercih edilmiştir. 3 renk ip seçilmiştir.

Şiş tercihi misinalı olarak örülmüştür.

Sizler tercih ettiğiniz ip kalınlığına göre şiş tercihinde bulunabilirsiniz.

66 İlmek atarak başlanan ilk renk ip ile 31 diş haroşa olana kadar örelim. İkinci renk ip değişikliği yapıyoruz. 14 diş haroşa örelim. Şimdi kol kısımlarını belirleyelim. İlk ve son başlarda eksiltme yapıyoruz. 5 ilmek haroşa olarak kol kısımlarını ayarlıyoruz. Detaylı anlatım için videomuzu izleyerek uygulaya bilirsiniz. 3 renkli erkek bebek yeleğini yapmak isteyen arkadaşlarımıza şimdiden kolay gelsin.

Örgü, örgüler ve el işleri, bebek yelekleri hepsi ve daha fazlası için linkimize tıklamayı unutmayınız. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni ve paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz.

Haroşa kolay yelek yapımı video anlatımlı olarak buradan izleyerek uygulaya bilirsiniz.

Hamarat bebek kanalına bu güzel yelek modeli için çok teşekkür ediyorum.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ