Havalı civciv lif modeli yapımı

Havalı civciv lif modeli yapımı

Havalı civciv lif modeli yapımı

Havalı civciv lif modeli yapımı adı gibi yine havalı harika bir model ile beraberiz, yeni banyo arkadaşı lif modeli diyebiliriz. Çocukların çok seveceğini düşünüyorum ananeler, babaanneler ip, tığ hazırsa bu güzel havalı civciv

modelini torunlar için birlikte yapımına başlayabiliriz. Renk seçimi daha açık ve koyu olabilir elinizdeki iplere veya yeni ip almak sizlere kalmış, lif modellerini takip eden bütün emekçi hanımları yeni modelimizin video anlatımına bekliyoruz.

Günümüzde baktığımızda lif modelleri tarzını ve farkını ortaya koyarak bir çok model ile karşılaşan hanımlar hiç durmadan yapıyorlar bizde canim anne wep sayfası olarak sizler için hep daha iyisi ve güzelini hedefleyerek sizlerin beğenisine layık olmaya çalışıyoruz. Lif modelleri deyip geçmemek gerekiyor evine bu işle kattı sağlayan bir çok, annemiz var. Ev hanımları el işlerini kendileri terapi olduğunu, boş durmayı sevmiyoruz diyerek dile getiriyorlar. Özellikle çeyiz hazırlıkları için lif modelleri olmazsa olmazlardan, günümüzün favori el işleri arasındadır. Beğenilerinizi ve paylaşımlarınızı bekliyorum.

Havalı civciv lif modeli yapımı video anlatımlı buradan izleye bilirsiniz.

Havalı civciv lif modeli yapımı ve anlatımı için pembeli örgüler kanalına çok teşekkür ederiz.

Havalı civciv lif modeline dair her türlü sorularınızı aşağıdan yorum olarak bizlere iletebilirsiniz, ayrıca yaptığınız lif modellerini bizlere iletmek için paylaşırken @canimannecom etiketini eklemeyi unutmayınız.

Havalı civciv lif modeli yapımı

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ