İğne Oyası Havlu Kenarı Modelleri

İğne Oyası Havlu Kenarı Modelleri

Zor ama zor olduğu kadar da muhteşem olan iğne oyası modelleri havlu kenarlarını da süslüyor. Büyüklerimiz iğne oyası için “iğne ile kuyu kazmak” derler. Hiç de haksız sayılmazlar aslında ama sonucunda ortaya çıkanı görünce de harcanan emeğe değdiğinin farkına varılır. İğne oyası havlu kenarları artık evlerimizde de kullanılıyor. Her ne kadar tekstil sektörü gelişip her şeyin hazırı çıksa da el emeği ile yapılan el işlerinin hele ki; iğne oyası örneklerinin yerini hiçbir şey tutmuyor. İğne oyası oda takımları, iğne oyası yazma modelleri, iğne oyası sehpa takımları ile birlikte göz dolduran el işleri arasında sayılan iğne oyası havlu kenarı örnekleri çeyizlerin de en başında yerini alır. Çok çeşitli olan iğne oyası ile yapılan modeller gün geçtikçe daha da faklılaşmış, modern bir hale gelmiştir.

igne-oyasi-havlu-kenari-modelleri-3

Yapılan iğne oyası havlu kenarları ayrıca boncuklarla ve pullarla da süslenmeye başladığından beri genç nesilin de ilgisini çekmeyi başarmıştır. Kurdelelerle süslenmiş birçok çeşidi de bulunan bu el işleri yine hamarat bayanlar tarafından yapılıp satılarak hem aile bütçesine katkıda bulunulmak amaçlanmıştır.

igne-oyasi-havlu-kenari-modelleri-2

Hem de iğne oyası havlu kenarı yapmaya vakti olmayan bayanların bu modelleri alıp kullanması sağlanmaktadır. Böylece sadece iğne oyası yapabilenlerin değil, iğne oyası ile kenarları işlenmiş havlu kenarı kullanmak isteyen herkesin evinde bu nadide el işleri yerini almaktadır.

igne-oyasi-havlu-kenari-modelleri-1

Zevkli hobilerden ve el işi çeşitlerinden biri olan iğne oyası havlu kenarları, maharetli ellerden çıktığında daha bir değerlenir. Sizler de banyolarınızı iğne oyası ile kenarları işlenmiş havlular süslesin istiyorsanız sayfamızdaki modellere göz atarak fikir edinebilirsiniz.

igne-oyasi-havlu-kenari-modelleri-5

Ayrıca iğne oyası, örnekleri, modelleri ve yapımı adlı kategorimizden de faydalanabilir, buradaki yazılardan ve modellerden arkadaşlarınızın da faydalanabilmesi için linklerimizi hesaplarınızda paylaşabilirsiniz.

igne-oyasi-havlu-kenari-modelleri-4

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ