Canım Anne

Hemen Büyüyen Tığ İşi Motif Modeli

Hemen Büyüyen Tığ İşi Motif Modeli

Tığ İşi Motif modeli ile sizlerle birlikteyiz bu gün. Çeyiz, yazlık yelek, yastık kılıfı, yatak örtüsü veya bluz olarak kullanabileceğiniz çok şık bir model. Yaz mevsiminde örgü, motifli kıyafetler giymeyi tercih ediyorsanız, hoşunuza gidecek bir seçim olacağını düşünüyoruz.

Kolay ve gösterişli motifler örgü meraklılarının ilgisini her zaman çeker. Çok zaman almaz ve sonuç genel olarak çok güzel olur. Tığ işi öğrenmek isteyen ve yeni başlayanlar için de bu modellerin video anlatımları oldukça faydalı olacaktır. 

Papatyanın Örgü Dünyası Youtube kanalındaki detaylı anlatımı ile kolaylıkla bu zarif modeli yapabilirsiniz. Daha değişik ve birbirinden güzel başka modeller için sayfamıza göz atabilirsiniz.

Tığ numarası kullandığınız ip çeşidine göre ve ortaya çıkacak olan ürüne göre değişiklik gösterebilir. Mesela örgünüzün yastık kılıfı yaparken daha tok, aynı model ile yazlık kazak yaparken daha salaş görünmesi gerekir.

Bu modelin anlatımını bizimle paylaştığı için Papatyanın Örgü Dünyası Youtube Kanalına teşekkür ediyoruz. detaylı anlatım için aşağıdaki videoyu inceleyebilirsiniz.

Hemen Büyüyen Tığ İşi Motif Modeli Anlatım Videosu;

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ