Hercai 5.Bölüm Fragmanı

Hercai 5.bölüm fragmanını, Hercai 5.bölümde neler olacak dizi ile ilgili merak ettiklerinizi içeriğimizden bulabilirsiniz.

Son günlerin en fazla izlenen dizilerinin başında gelen ve yeni bir dizi olan Hercai’nin 5.bölümü merakla bekleniyor. Dizinin konusu, oyuncuları izleyenleri oldukça etkiledi. Ayrıca dizinin erkek başrol oyuncusu Akın Akınözü’nün dikkat çekici tipi de dizinin daha çok izlenmesine neden oluyor. Kadın oyuncu Ebru Şahin‘in güzelliği de oldukça beğeniliyor. Hercai dizisi oyuncuları, Hercai hikayesi, Hercai 5.bölüm fragmanına aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Hercai Dizisi Konusu

Hercai dizisi Mardin’in Midyat ilçesinde çekiliyor. Hercai dizisi konusunda ise geçmiş yıllardan kan davalı olan iki ailenin intikam alma arzusu ile iki gencin hayatını nasıl değiştirdiği ele alınıyor. Dizinin hikayesinde şuan için ortaya çıkmamış sırlar bulunuyor. Dizinin başrol oyuncuları yani iki kanlı ailenin çocukları Miran ve Reyyan‘ın aşk hikayesi ele alınıyor. Miran intikam için Reyyan ile evlenip daha sonra onu terk ediyor. Reyyan’ın ailesi ise kızlarını namus için öldürmek istiyor. Fakat Miran günahsız Reyyan’a aşık oluyor ve ailesini karşı gelerek onu korumaya çalışıyor. Dizinin her bölümü ve hikayesi merakla izleniyor.

Hercai Dizisi Oyuncuları

Akın Akınözü – Miran
Ebru Şahin – Reyyan
Gülçin Santırcıoğlu – Sultan Aslanbey
Macit Sonkan – Nasuh Ağa
Oya Unustası – Gönül
İlay Erkök – Yaren
Tansu Taşanlar – Azad
Serhat Tutumluer – Reyyanın babası Hazar
Edip Saner
Serdar Özer – Cihan Şadoğlu
Ayda Aksel – Azize
Ebrar Demirbilek – Gül Şadoğlu
Güneş Hayat – Esma
Feride Çetin – Reyyanın annesi Zehra
Gülçin Hatıhan – Handan Şadoğlu
Aydan Burhan – Hanife
İnci Şen – Nigar

Hercai 5.Bölüm Fragmanı

Hercai yeni bölümü Cuma günü yayınlanacak. Hercai 5.bölüm fragmanına aşağıdan ulaşabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ