İğne Oyası Havlu Kenarı Yapımı

İğne Oyası Havlu Kenarı Yapımı

İğne oyası havlu kenarı yapımı havlu kenarlarına şıklık katan iğne oyaları vazgeçilmez el işleri arasındadır. İğne oyaları çeyizlerin en ağır modelleri arasında yer almaktadır. Havlu kenarlarına çeşitli iğne oyası örnekleri sayfamızda mevcuttur. Yazımızın içinde video anlatımlarını iğne oyası sevenler için paylaştık umarız beğeneceğiniz modeller olacaktır.

Çeyizlerde iğne oyası modelleri özellikle havlu kenarında iğne oyası yapılışı nişan bohçaları için tercih edilmektedir. Şıklığı oldukça fazla olan iğne oyaları kızlarımızın çeyizlerinde şıklığı ile yer almaya devam etmektedir. Farklı iğne oyası örnekleri için sayfamıza mutlaka göz atınız. Beğeneceğiniz harika iğne oyası yazma modelleri, oda takımları örneklerini bulabilirsiniz.

Havlu kenar modeli yapılışı video anlatımlı olarak uygulayabilirsiniz. İğne oyasında usta iseniz modeli oldukça kolay yapacağınız iğne oyası modeli olacaktır.

İğne oyası adaçayı modeli kibar zarif havlu kenar örneğidir. Yapılışı video anlatımlı canım anne youtube kanalımızda bulunmaktadır.

İğne Oyası Havlu Kenarı Yapımı

İğne oyası adaçayı modeli yapılışı

Zeminde kullanacağımız renkle zürafa yaparak başlıyoruz ikinci zürafaya iki yaprak yapıp ikinci yaprağında üstüne geçip havluya geçiyoruz arada bir tane zürafa olacak şekilde bitiriyoruz üst kısımda ise oluşturduğumuz zemin üzerine üç tane yaprak yapıp hepsini birden toplayıp düğüm atarak aynı yere üç yaprak yaparak bitiriyoruz hepimize kolay gelsin.

Havlu kenar modelleri, iğne oyası havlu kenar modeli, iğne oyası yapımı hepsi ve daha fazlası için link tıklamayı unutmayınız. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı için paylaşımlarınız oldukça değerlidir.

İğne Oyası Havlu Kenarı Yapımı VİDEO ANLATIM

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ