İğne Oyası Küpe Çiçeği Örnekleri

İğne oyası küpe çiçeği örnekleri iğne oyası sevenler için harika görselleri sizlerin beğenisine sunuyoruz. İğne oyaları çok zahmetli el işlerimiz arasında yer almaktadır. Adı üzerinde iğne iğnenin ucu ile uğraşmak şahane modelleri uygulamak kolay değildir. Zor olan iğne oyaları güzelliği de hayran bırakmaktadır. Çeyizlerde sıkça gördüğümüz iğne oyalarından, bohça, havlu, oda takımları ve peçeteler, tülbent yapımı ilk aklımıza gelenler arasında yer almaktadır. İğne oyası takılarda çok ilgi gören diğer modeller arasında hanımlarımızın ilgi odağında olmaktadır.

Küpe çiçeği iğne oyası modellerini sizler için sunduk birçok örnek için sitemize bakabilirsiniz. Canım anne youtube kanalında iğne oyası video anlatımlarını bulabilirsiniz. Video anlatımlı içerikler sizlere oldukça fayda sağlayacaktır.

İğne Oyası Küpe Çiçeği Örnekleri

Sizlerin istekleri doğrultusunda  bir birinden  güzel harika iğne oyası küpe çiçeği modelleri 80 adet paylaştık. Bu modellerden bazıları netten alıntı bazıları da canım anne örgü modelleri mobil uygulamamız üzerinden sizlerin bizimle paylaştığı modelleridir. Herkese bu güzel paylaşımları için teşekkür ediyoruz. Bu modellerin satışı yapılmamaktadır. Model konusunda fikir olması amacı ile paylaşılmıştır. Yapacak olan arkadaşlara kolay gelsin.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ