İğne Oyası Mekik Kelebek Modeli Yapımı

İğne Oyası Mekik Kelebek Modeli Yapımı

Canimanne.com YouTube kanalına hoşgeldiniz.

Bugün sizlere iğne oyası mekik kelebek modelinin yapılışını anlatmak istiyoruz. Kız çeyizleri içinde oldukça güzel olan harika bir el işi diyebiliriz.

İğne oyası yapılışları büyüklerimiz tarafından çokça yapılan el işleri arasında olmaktadır. Günümüzde yapılışları kurslarda gösterilmekte olan en kibar el işi olarak gördüğüm iğne ucu ile yapılan en değerli emeğimiz olmaktadır.

Çeyiz bohçalarına yakışabilecek bir model olduğunu düşündüğüm iğne oyası mekik kelebek modelini yapmak isteyen hanımlarımızı video anlatımını izlemeye davet ediyorum.

İğne oyası siparişleri alan arkadaşlarımız için güzel bir örnek olacaktır. Tabi ki bilen arkadaşlarımız için yapımı oldukça kolay gelecektir. Meraklı olan hanımlarımızda video anlatımını izleyerek yapabilirler.

Farklı iğne oyası yapılışlarında tekrar birlikte olma dileğiyle yapacak olan arkadaşlarımıza şimdiden kolay gelsin dileklerimi iletiyorum.

İğne Oyası Mekik Kelebek Modeli Yapımı

İğne Oyası Mekik Kelebek Modeli Detayları ve yapımı

Öncelikle elimizde bir halka oluşturarak 20 geçiş yapalım. Ve ardından yaprak kısmını yapmaya geçelim ve yaprakların arsından iki boş geçiş yapalım.

Yaprakların bitiminde 20 geçiş yapılarak, 5 yaprak yapalım ve devamında 20 geçiş yapılarak bitirelim.

Dört motifi sabitlemek içinde orta kısımdan saralım ve çakmakla yakalım. Havlumuzun kenar kısmına zürafalar yapalım üç lü zürafa yaparak küçük dağ kısmını yapalım ve yaptığımız mekik oyalarını ekleyelim bu şekilde sırası ile devam edelim. Detaylı öğrenim için video anlatımını izleyelim.

İğne oyası, iğne oyası ve kenar yapımı hepsi ve daha fazlası için linkimize tıklamanız yeterli olacaktır. Bizleri sosyal medya hesaplarınızda paylaşım ve beğenilerle destekleye bilirsiniz. Video anlatımlarımız için sizlerin paylaşımları oldukça önemlidir. Şimdiden hepinize kolay gelsin.

İğne oyası mekik kelebek modeli yapımı video anlatımlı olarak buradan izleye bilirsiniz.

İğne Oyası Mekik kelebek Modeli Yapımı
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ