İğne Oyası Modelleri

İğne oyası modelleri dünden bugüne en güzel el işleridir. İğne oyası modelleri oldukça değerlidir. Modele göre fiyatları artan iğne örnekleri hanımlarımız tarafından oldukça sipariş alan iğne oyaları çeyizlerin favorisi en ağır modelleri arasında olmaktadır.

Yazma modeli deyince çeyizlerde ilk akla gelen iğne oyaları yer almaktadır. Nişan bohçalarında en ağır modeller kayın valideye ayrılırken yine güzel modeller çeyiz için yapılmaktadır.

İğne oyası yonca modeli ve kürdan ile iğne oyası yapılışı video anlatımı canım anne youtube kanalında bulunmaktadır. İğne oyası yapabiliyorsanız izleyerek modeli kolaylıkla uygulayacağınız modellerdir. İğne oyası modeli arıyorsanız sipariş için modelleri tercih edebilirsiniz.

İğne oyası kolay çiçekli model yine güzel modeller arasında yer alan örnektir. Youtube kanalımızda olan örneklerdendir.

İğne oyası havlu kenarı örneği ve iğne oyası yediveren çiçeği modeli en çok uygulanan ve beğenilen örnekler arasında yer almaktadır. Video anlatımlı yapılışı mevcuttur.

İğne oyası papatya yapımı yazma modeli dışında küpe olarak yapılışı kanalımızda sizleri beklemektedir. İğne oyası modellerini tülbent, namaz yazmalarında sıkça gördüğümüz modeller arasında olmaktadır.

İğne oyası, iğne oyası örnekleri, iğne oyası yazma modelleri hepsi ve daha fazlası için linke tıklamayı unutmayınız. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımlı iğne oyası modelleri için sayfamıza ziyareti unutmayınız.

İğne Oyası Modelleri

GÜLER ZORLU adlı arkadaştan iğne oyaları bu modeller çok hoşuma gitti bu yüzden sizinle paylaşıyorum. Resimler çok net çıkmış rahatlıkla model alabilirsiniz. Bu ara biraz iğne oyasına ağırlık veriyorum çünkü çok hoşuma gidiyor yapamayıncada sizlerle paylaşmakla yetiniyorum yapabilenler kolay gelsin. 
blank
blank

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ