İğne oyası salon takımı fiyatları

İğne oyası salon takımı fiyatları modeline göre fiyat değişmektedir. Bazı modeller ağır olduğu için fiyatları fazla olabilir. Ayrıca tam takım olması yine fiyatı etkileyecektir. Güzel iyi bir takımın fiyatı belirtmek yapan kişiye göre değişecektir. Bazı modeller sadece kumaş kenar detayı iğne oyası olarak fiyat düşmektedir. Şöylede bir durum var yapan kişinin fiyat belirtmesi farklı olabilir.

İğne oyası gerçekten emeği zor olan ince iş zarif el işleri arasında yer aldığı için burada fiyat nasıl desek yapan kişinin belirtmesi en doğru karar olacaktır. Dediğimiz gibi örneğe vede yapılan işin güzelliğine göre fiyatlar değişim olacaktır. Şöyle bir araştırma yapıldığında iğne oyası salon takımı fiyatları 2016 yıllarında 450 tl gibi alıcıya sunulmuş bugünün fiyatları kumaş kenarına yapılmış 3 parça olarak 600 tl gibi sunulmakta sizlerde Çevrenizde güzel yapılan kişiler varsa iğne oyası fiyatlarını sorarak yaptırabilirsiniz. Yaptığı işi görerek almanızda fayda olacağını düşünüyoruz.

El emeğinin göz nurunun fiyat biçmek zor olmaktadır. El emeği yapan ören bütün hanımlarımıza kolay gelsin dileklerimizi iletirken bol siparişler diliyoruz.

İğne oyası, iğne oyası yapımı hepsi ve daha fazlası için linke tıklamayı unutmayınız.

İğne oyası salon takımı fiyatları

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ