Dantel Yatak Odası Peçetesi Modelleri

Dantel Yatak Odası Peçetesi Modelleri

Evlerin yüzü salonları olmakla beraber hanımlar için diğer odalarının dekorasyonu ve sunumu da gayet önemlidir. Aslan yattığı yerden belli olur atasözünün de oldukça açık bir şekilde ifade ettiği gibi, özellikle ev hanımları yatak odaları konusunda son derece hassaslar. İnsan önce kendi göz zevkini, rahatını ve keyfini sağlamakla yükümlüdür. Dolayısıyla işe önce en özelinden başlamalıdır diye düşünüyoruz. Dantel örnekleri evin dışarı yansıya aynası olan salonlarda boy göstermekle kalmamalı, evin özellikle yatak odasını da süslemeli kanaatindeyiz.

dantel-yatak-odasi-pecetesi-4

Yatak odalarında dantelin kullanıldığı alanlar aynı salonlardaki gibi bol seçenekli. Dantel yatak odası takımı modelleri deyince akla; yatak örtülerinden tutun şifonyer ve komodin üzerine serilebilecek şömentabllar ve dantel peçetelere kadar bir sürü seçenek geliyor. Dantel yatak odası takımlarını kendi hazırlamayı tercih eden hanımları çok takdir ediyoruz. Epey meşakkatli bir iş olmasına rağmen bunu zevkle hayata geçiren hanımların sayısı hatırı sayılır bir çoklukta. Genelde çeyiz hazırlanırken anneler kızlarının sandığına mutlaka dantel bir salon takımı, yine dantel bir yatak odası takımı koymazlarsa o sandık gözlerine boş görünür.

dantel-yatak-odasi-pecetesi-3

Çeyizinde dantel oda takımları olmayan ama dantel aşığı hanımlar siz de kolay dantel örnekleri bularak evinizde eksik olduğunu düşündüğünüz bu takımları kendiniz örebilirsiniz. Dantel örmek ince bir iş biliyoruz ama takımınız bittikten sonra odanıza serdiğinizde hissedeceğiniz gurur ve keyfin de paha biçilmez olduğunu unutmayın.

dantel-yatak-odasi-pecetesi-2

Değişik bir sürü dantel yatak odası takımı örnekleri arasından kendi zevkinize ve becerinize en uygun olanı seçip işe koyulmak için belki de en doğru gün bugündür, ne dersiniz?

dantel-yatak-odasi-pecetesi-1

www.canimanne.com sitesinin adresini sosyal medya hesaplarınızda paylaşarak bize destek olabilirsiniz. Ayrıca örgü kazak modelleri bölümümüzün de ilginizi çekeceğini düşünüyoruz.

dantel-yatak-odasi-pecetesi-5

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ