İğne Oyası Vitrin Takımı Örnekleri

İğne Oyası Vitrin Takımı Örnekleri

İğne oyası salon takımı örnekleri hangi modellerdir ? iğne oyası modelleri fiyatları nelerdir ?

İğne oyası vitrin takımları örnekleri çeyiz hazırlığında olan genç kızlarımızın en özel el işleri arasında iğne oyaları almaktadır. Özel yapım olarak yapılan iğne oyaları en trend el işleri arasında yer almaktadır. Güzellikleri hanımlarımızın çeyizlerde ilgisini oldukça fazla çekmektedir. Bir çok genç kızın çeyizinde bulunan iğne oyası vitrin takımları el işleri arasında ilk sırada olmaktadır.

İğne oyası salon takımları fiyatları oldukça yüksek rakamları görmektedir. Model değişimine göre fiyat değişecektir. Yapan kişinin elinin muntazam olması da yine fiyatta dengeyi değiştirecektir.

Salon takımları iğne oyası modelleri kare veya yuvarlak olarak tercih edilmektedir. Takım olarak yapılan modellerde bulunmaktadır. İçinde sehpa takımı olarak isteğe bağlı yapımı mümkündür. İsteyenler sadece 12 tane vitrin içi olarak tercih edilmektedir. Zahmetli oluşu sebebiyle büyük masa olarak yapılmamaktadır. Genellikle şemen tablosu olarak yapılmaktadır.

İğne Oyası Vitrin Takımı Örnekleri

İğne oyası salon takım örneklerinin görsellerini sizler için yazımızda derledik üzerine tıklayarak modelleri inceleyebilirsiniz. Beğendiğiniz modelin çıktısını alarak istediğiniz modeli yapan hanımlarımıza sipariş olarak verebilirsiniz.

Farklı iğne oyası modelleri içinde yazımızın içindeki linke tıklayarak ulaşabilirsiniz. Bir çok iğne oyasına dair örnekleri sitemizde bulmanız mümkündür..

İğne oyası, iğne oyası takımları hepsi ve daha fazlası için linkimize tıklamayı unutmayınız. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz.

İğne Oyası Vitrin Takımı Örnekleri Ve Görselleri

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ