İki Renkli Çanta Yapımı

İki Renkli Çanta Yapımı

Bugün iki renkli çanta modelimizin anlatımıyla birlikteyiz.

Bir bayanın vazgeçilmez aksesuarı nedir desem, büyük çoğunluk istisnasız çanta diyecektir. Bu doğrultuda bir örgüsever olarak bize düşen de yeni yeni örgü tasarımlarıyla çanta modelleri hazırlamaktır . Ee biz de öyle yaptık :) Örgü çanta modeli yapılışında en çok örgü çanta sapı yapılışı konusunda takılan örgü severlere tüm detayları ile aşağıdaki videonun tamamını izleyerek öğrenebilirsiniz.

Malzeme olarak iki renk kağıt ip ve çanta halkaları kullandım. Tabi hazır sap, kapama klipsi gibi detaylarla da zenginleştirilebilir. Kağıt ipi örmek içi 3 – 3,5 – 4 numara tığlar uygundur. Aynı modeli farklı iplerle de örebiliriz. O zaman ipimize uygun tığ numarası seçmeye özen gösterelim.

Örülüşüne gelirsek; Öncelikle ne kadar genişlikte olsun istiyorsak o ölçüde zincir çek,ip başlayalım. üzerine üçlü trabzanlarla kafes modeli kuralım ve istediğimiz yüksekliğin iki katı olacak şekilde örüp tamamlayalım. ikinci renk ipimizle de zincirlerle kafes aralarına batarak boyutlu görüntümüzü oluşturalım. çanta yüzeyini tamamladıktan sap ve süsleme detaylarını tamamladım. Tüm detaylarıyla anlatıma videomuzdan ulaşabilirsiniz. kıymetli yorum ve değerlendirmelerinizi de bizimle paylaşırsanız çok mutlu oluruz.

Videomuzu izleyip modelimizi yapan arkadaşlar geridönüş yaparsanız , biz de sosyal hesaplarımızda seve seve görsellerinizi paylaşırız.

Şimdiden izleyen yorum yapan dönüş yapan arkadaşlara teşekkür ediyorum :) Sevgiler.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ