İki renkli hasır örgü yapılışı

İki renkli hasır örgü yapılışı

İki renkli hasır örgü yapılışı çok amaçlı her modelde uygulaya bileceğiniz iki renkli örgü modellerini seviyorsanız tam aradığınız örgü yapılışı olabilir. Şiş örgülerini benim gibi seviyorsanız ve kış mevsiminin olmazsa olmazları örgüler diyorsak o zaman iplerimizi alalım ipleri olanlar video anlatımını izlemeye başlaya bilirsiniz.

İki renkli hasır örgü örneğini bebek yelekleri için çok şık olacaktır, süveter yapımı düşünüle bilir, renklerin tercihi sizlerin zevklerine kalmıştır. Hanımlarımız hangi örneği hangi modellerde kullanılacağını biliyorlardır.

Bilmeyenler için ve yeni öğrenmek isteyen arkadaşlarımıza video anlatımlarımız oldukça kolaylık sağlayacaktır. ip marka seçenekleri sizlere kalmıştır. Beğendiğiniz markaları kullanabilirsiniz, şiş seçimi ipinizin kalınlığına veya inceliğine değişim gösterecektir. Ve el ayarımız farklıdır kimi hanımlarımız çok sıkı örüyor kimimizde ipi sıkarak taş gibi örgü örebiliyor. Dediğimiz gibi şiş numarası değişim gösterecektir ip markalarının arka yüzeyinde kaç numara ile örüleceği bildiriliyor. Sizlere de oraya bakarak yardım alabilirsiniz.

Büyük annelerimiz torunlarınız için sizlerde hasır örgü modelimi kaçırmayınız diyorum özellikle iki renkli örgü modelleri oldukça şık oluyor. Kış mevsimi örgü mevsimi diyoruz. Şimdiden yapacaklara kolay gelsin, öğrenmek isteyenler mutlaka deneyin ve çokta güzel olacaktır. Tekrar yeni güzel örgülerde görüşmek üzere hoşçakalın..

İki renkli hasır örgü yapımı detayları

♣ 1o ilmek ve katları ilmek sayısıyla uygulanıyor.

♣ Örgü teknikleri haroşa ve sepet uygulanmış modelimizde,

♣ Diğer özelliği ise örgümüzün tersten örülmeye başlanan bir detaylı örgü modelidir.

♣ 3,5 Numara şiş kullanımı tercih edilmiştir,

♣ İp markası olarak kartopu ve başak markaları kullanılmış,

                                  ⇓

Örgü ve örgüler, örgü ve el işleri, ve daha fazlasına ulaşmak için linkimize tıklamayı unutmayınız. canimanne.com sayfamızda bir çok şiş, tığ örgüleri mevcuttur. Linklere tıklamanız veya sitemizi ziyaret etmeniz yeterli olacaktır. Beğenilerinizi ve paylaşımlarınız bizler için önemlidir. Video anlatımlarımızın devamlılığı için paylaşımlarını bekliyoruz.

İki renkli hasır örgü modeli yapımı video anlatımlı olarak buradan izleyerek uygulaya bilirsiniz.

Nezihe Gözütok kanalına bu güzel örgü modeli için çok teşekkür ediyorum.

blank

İki renkli örgü modeli yapılışı

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ