İki renkli patik modeli yapılışı

İki renkli patik modeli yapılışı

İki renkli patik modeli yapılışı çok kolay patik modeli yapılışı iki renkli olmasının ayrı güzelliği şıklığını yansıtan güzel bir patik modeli yapımı sizlerin beğenisini bekliyor.

İki renkli patik modelleri sevenler için örnek arayanlar için doğru adres canimanne.com adresi olacaktır. Yeni ve farklı modellerimiz sizleri beklemektedir. Sayfamızı ziyaret etmeden karar vermeyiniz. Yazımızın içindeki linklere tıklayarak örneklerimize ulaşabilirsiniz.

Kızlarımızın çeyizi içinde oldukça fazla olarak patik modelleri yapılmaktadır. İki renkli patik modeli günlük kullanım içinde yapıla bilecek en güzel patik modeli olacaktır.

Yeni öğrenmek isteyen arkadaşlarımız için oldukça kolay olan şiş işi örgüler seviyorsanız. Yapımında patik ipi veya örgü ip seçeneklerini tercih edebilirsiniz. İp kalınlığına göre şiş numarası tercih ediniz. Elinizin örüş ayarına göre şiş numaranızda değişim gösterecektir. Video anlatımlarımız oldukça yardımcı olacaktır. Yeni örgü modelleri, yeni patik yapılışlarında tekrar birlikte olma dileğiyle hoşçakalın.

İki renkli patik modeli yapılışı

İki renkli patik modeli detayları ve yapılışı

Merhaba sevgili hanımlar bu paylaşımda yine kolay güzel çeyizlik patik paylaşıyoruz modelimiz o kadar kolay ki 2-3 saate bitire bileceğiniz bir model görüntüsü de çok zarif sizlerin de beğeneceğinizi düşünüyoruz yeni patik modeli arayanlar için güzel bir model olacak

Patik modeli için ihtiyacımız olan malzemeler ben iki renk patik ipi kullandım siz isteğe bağlı ister tek renk ister iki den fazla renk tercih edebilirsiniz.

Patik modeli 36-37 numara ayaklar için uygun 36-37-38-39-40 numaraya kadar aynı sayı başlayarak yapa bilirsiniz her ayak numarası için artırmalara 4 ilmek eklenir.

Bu patik için gereken malzeme İki renk patik ipi 3 numara şiş (2 şiş) Tığ numarası çok önemli değil kenar tığı için

Modelimiz bilek kısmında 27 ilmek atarak başlanıyor. Ayak numarasına göre artırmalar yapılır ben iki yerden artırdım 18 delik olana kadar artıma devam ettim taban oluşturmak için 13 ilmek ayırdım yanlar eşit sayıda ilmek kalıyor iki taraf için taban bitikten sonra yanlardan ilmek çıkartarak bütün halde örülüyor tabanda yaptığımız gibi topuk yapıyoruz son olarak tığ yardımı ile kenar tığını yapıyoruz hepsi bu kadar yapacak olanlara kolay gelsin.

Örgü, örgüler ve el işleri, patik modeli yapımı hepsi ve daha fazlası için linkimize tıklamayı unutmayınız.

İki renkli patik modeli yapılışı video anlatımlı olarak buradan izleyerek uygulaya biliriz.

Orgu hayatım_ kanalına bu güzel patik modeli için çok teşekkür ediyorum.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ