İki Renkli Verev Örgü Modeli

İki Renkli Verev Örgü Modeli

İki Renkli Verev Örgü Modeli

İki renkli verev örgü modeli örgü sevenler için güzel şık ve bir çok şeyde uygulaya bileceğiniz çok alternatifli bir çalışma olacaktır. İster bere, şapka, bebek yeleği, yetişkin yeleği ve atkı, şallarda yapımı olarak uygulaya bilirsiniz.

Kış mevsimi geldiğine göre havaların soğuması bana örgü ve el işlerinde daha fazla istek olduğunu çağrıştırıyor. Sıcak evimizde komşularımızla beraber elimizde örgü güzel günlerimiz oluyor. Hangi örneği başlasam derken canimanne com. ziyaret etme zamanı diyorum. İki renkli verev örgü modelimizi istediğiniz modelinize uygulaya bilirsiniz.

Hanımlarımızın en çok sevdiği el işlerinde örgüler özellikle bebek yelekleri, hediyelik olarak en çok tercih edilenler arasında, iki renkli verev şiş örgü modelimiz bebek yeleği için uygulaya bilir sevdiklerinizin bebeklerine hediye olarak götürebilirsiniz. Kız bebekleri için pembe, ve beyaz iplerle, yaparken erkek bebekler içinse yeşil, mavi tonlarına beyaz ip seçenekleri eşlik edebilir.

Örgü sevenler çok örgü ören arkadaşlarımız, pratik bir şekilde örneğimizi uygularken yeni öğrenmeye başlayanlar içinse video anlatımımız kolaylık sağlayacaktır, yapacaklara şimdiden kolay gelsin diyorum yeni örneklerde görüşmek üzere beğenilerinizi ve paylaşımlarınızı unutmayınız.

İki renkli verev örgü modeli

İki renkli örgü modeli 2 ve 2’nin katları + başlangıç ve bitiminde birer kenar ilmeği eklenerek başlanır.

Her motif için şişinize iki ilmek atılarak hesaplanır.

Bu güzel çıtı pıtı örgü modeli bebek yeleğinde, büyüklerde hırkalarda süveter de bebek battaniyesinde bir çok örgü modellerinde örebilirsiniz.        ⇓

Örgü, ördü modelleri, örgü ve el işleri, örgüler, ve iki renkli verev örgü modeli yapımı daha fazlası için linkimize tıklamayı unutmayınız.

İki renkli verev örgü modeli yapımı video anlatımlı buradan izleyerek uygulaya bilirsiniz.

Fatmayla Herşey Dahil kanalına bu güzel örgü yapılışı  için çok teşekkür ediyoruz.

 

İki Renkli Verev Örgü Yapımı

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ