İki Şiş Ajurlu Uçurtma Modeli Yapılışı

İki şiş ajurlu uçurtma modeli yapılışı ismi kadar görüntüsü de keyifli bir modelle birlikteyiz. İki şiş tekniğiyle örülen ajurlu uçurtma modelinin video anlatımını siz değerli takipçilerimizin beğenisine sunuyoruz.

Tüm örgülerinize çok yakışacak bir model. İster yetişkin ister bebek örgülerine uygulayabilirsiniz. Görselliği güzel olan modeli istediğiniz örgü modellerinde kullanabilirsiniz. İki iş örgü modelleri her dönem için vazgeçilmez örgü modelleri olmaktadır.

Şiş örgü modelleri kazak, yelek ve hırka yapımı yetişkin gruplarında en çok kullanılan örgü tekniği olmaktadır. Yine şal ve atkı yapımında da iki şiş modeller sık tercih edilenler arasında yer almaktadır.

İki şiş örgü modellerine alışan bayanlarımız farklı teknik örgü modellerini fazla tercih etmemektedirler. Çoğunlukla şiş örgü modellerine göz atmaktadırlar. Sayfamızda her kesime uygun örgü çeşitlerimiz bulunmaktadır. Örgü modellerimiz video anlatımlıdır. Sizlere oldukça kolaylık sağlayacaktır. Özellikle yeni başlayan arkadaşların videolarımıza göz atmasını tavsiye ediyorum.

İki Şiş Ajurlu Uçurtma Modeli Yapılışı

Bu güzel iki şiş modelin anlatımı için Terapim Örgüm kanalına teşekkürlerimi sunuyorum.

Ayrıca kanalımıza abone olarak yayınlanan videolardan haberdar olabilirsiniz. Videolarımızın devamı için lütfen beğenip, paylaşarak destek olmayı unutmayın. Her zaman olduğu gibi; sizi videonun yorumlar kısmında her türlü soru görüş öneri ve istekleriniz için bekliyor olacağız… Yorumlarınız bizim için çok değerli bu yüzden olduğunca çabuk yanıt vermeye çalışıyoruz. Tüm örgü sevenlere şimdiden kolay gelmesini diliyoruz.

İki Şiş Ajurlu Uçurtma Modeli Yapılışı

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ