İki şiş basamak örgü modeli yapımı

İki şiş basamak örgü modeli yapımı iki şiş örgü modeli yeni öğrenen arkadaşlarımız için kolay örgü modeli olacaktır. Yapılışı çok kolay olan örgü modelini siz değerli takipçilerimizin beğenisine sunuyoruz.

İki şiş basamak örgü modelini atkı, şal, kaşkol yapımında bebek battaniyesi gibi örgü modellerinde kullanabileceğiniz görselliği oldukça güzel olan modelimizi video anlatımı izleyerek uygulayabilirsiniz.

Farklı örgü modelleri sayfamızda oldukça geniş örnek seçimi mevcuttur. Sayfamızı ziyaret ederek örneklerimizi inceleyebilirsiniz. Tunus işi, tığ işi örgü tekniklerine bakabilirsiniz. Örgü modellerinde tekrar birlikte olma dileğiyle hoşçakalınız.

İki şiş basamak örgü modeli yapımı

İki taraflı kullanımı olan örnektir.

Yapacağınız modele göre ilmek sayınızı ayarlayarak modele başlayabilirsiniz. İlk iki sıra ters örgü örelim, sağ ve sol tarafta sabit ilmek olacaktır. İlmeği şişe alalım devamında iki şiş arasından ilmek alıp bir kez şişe dolayıp örelim bir ilmekten üç ilmek çıkarmış olduk, aynı tekniği sıra sonuna kadar uygulayalım son ilmek sabit olacak, ilk ilmeği yine şişe alalım , üç ilmeği birlikte haroşa olarak örelim sıra sonuna kadar.

Devamında bir gidiş ve bir dönüş olmak üzere ters örgü örelim, devamında aynı tekniği uyguluyoruz. Detaylı yapılışı için video anlatımı izleyerek uygulayabilirsiniz. Kolay gelsin..

Kanalımıza abone olarak yayınlanan videolardan haberdar olabilirsiniz arkadaşlar videolarımızın devamı için lütfen beğenip paylaşarak destek olmayı unutmayın her zaman olduğu gibi sizi videonun yorumlar kısmında her türlü soru görüş öneri ve istekleriniz için bekliyor olacağız yorumlarınız bizim için çok değerli bu yüzden olduğunca çabuk yanıt vermeye çalışıyoruz tüm örgü sevenlere şimdiden kolay gelsin.

Örgü şiş modelleri, tığ işi modelleri, örgü ve el işleri hepsi ve daha fazlası için linke tıklayabilirsiniz. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz.

İki şiş basamak örgü modeli yapımı video anlatımlı olarak buradan izleyerek uygulayabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ