İki şiş basit patik modeli yapılışı

İki şiş basit patik modeli yapılışı şık ve kolay patik modeli arayanlar için doğru tercih edilecek bir patik modeli yapılışı olacaktır.

En güzel ve kolay patik örnekleri canimanne.com sayfamızda sizleri beklemektedir. Bir çok modelimize sayfamızı ziyaret ederek ulaşabilir veya yazımızın içindeki linklere tıklayarak ulaşmanız mümkündür.

Hanımlarımızın en sevdiği kışın ayrı güzelliği örgüler olmazsa olmazlardan ellerimiz boş duramaz çeşitli yünler renk renk ipler alınır biten el işimizin devamında hangi örnek hangi modeli yapabiliriz düşüncesine biz yardımcı olmaktan mutluluk duyarız. İki şiş basit modelimiz en kolay patik modelleri arasında olmaktadır. Ayağımıza çok yakışacağını düşünüyorum. Kendimiz veya kızlarımızın çeyizleri için oldukça çok güzel bir patik yapılışı olacaktır.

Yeni öğrenmek isteyen arkadaşlarımızın da kolayca yapabileceği bir patik modelidir. Video anlatımlar oldukça yardımcı olacaktır. En güzel patik çalışmalarında tekrar birlikte olma dileğiyle hoşçakalın..

İki şiş basit patik modeli yapılışı

İki şiş basit patik modeli detayları

İki şiş kolay patik modeli 37-38 numara ayaklar için

Malzemeler İki renk patik ipi,

3 numara iki şiş tercih edilmiştir.

Kenarı yapmak için tığ

Dikiş iğnesi

Yapılışı 60 ilmek atarak başlıyoruz 4 diş haroşa Beyaz iple 1 diş haroşa 1 mor şeklinde 4 beyaz olana kadar 15 diş mor iple toplam 26 diş haroşa bütün ilmekler kesilerek devam ediyoruz.

Önde ilmek çıkartıyoruz yanlar 27 orta 1 ilmek şeklinde 3 sıra örüp 4. Sırada tam ortada 3 ilmek tek yaparak eksiltme yapıyoruz 37 ilmek kalıncaya kadar burun kısmını ikiye katlayarak dikiyoruz aynı şekilde taban kısmını kenar tığını yaparak patik modelini tamamlıyoruz. Kolay gelsin.

Patik modeli, örgü,örgüler ve el işleri hepsi ve daha fazlası için linkimize tıklamanız yeterli olacaktır. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı için paylaşımlar oldukça önemlidir.

İki şiş basit patik modeli yapılışı video anlatımını buradan izleyerek uygulaya bilirsiniz.

Orgu hayatım_ kanalına bu güzel patik modeli için çok teşekkür ederim.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ