İki şiş başlama tekniği-3

İki şiş başlama tekniği-3

İki şiş başlama tekniği-3

Merhaba sevgili arkadaşlar? bu videomuzda sizlerle iki şiş başlama tekniklerinden birini daha paylaşacağız bu teknik eğer iki şiş lastik tekniği bilmiyorsanız kesinlikle çok uygun bir başlama tekniği sizin için….
öncelikle ihtiyacımız olan malzemelerimiz
➡ orta kalınlıkta bir ip (videoda model anlatımı için seçtiğim ip
➡ ipimize uygun kalınlıkta bir şiş
videoyu izleyerek kolaylıkla uygulayacağınız bu teknik kesinlikle sürekli kullanabileceğiniz yapımı gayet basit özellikle düz örgü tercih ettiğimiz örgülerimizde vazgeçilmez olacak bir iki şiş başlama tekniğidir arkadaşlar. Bu sayede lastik örgüsüne gerek kalmadan çokşık bir model yapmış oluyoruz. başama tekniğinde öncelikle modelin daha kalın ve görünür olması için öncelikle iki kat ip kullanıyoruz başlama kısmı bitip örmeye başladığımızda tek kat iple örmeye devam ediyoruz.
videomuzu beğenmeyi ve paylaşmayı unutmayın her türlü sorularınız görüşleriniz önerileriniz ve eleştirileriniz için videonun yorumlar kısmından bize ulaşabilirsiniz kanalımıza hala abone olmadıysanız abone olunuz ki yayınlanan videolardan ilk sizin haberiniz olsun yorumlarınız bizim için çok kıymetli Bu yüzden olduğunca çabuk sorularınıza yanıt vermeye çalışıyoruz yeni videolarımızda görüşmek üzere ?iki şiş sevenlere şimdiden kolay gelsin

İki şiş başlama tekniği-3 Videolu Anlatım

İki Şiş ile Başlama Tekniği -1

İki Şiş ile Başlama Tekniği -1

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ