İki Şiş Bebek Yelek Modeli

İki Şiş Bebek Yelek Modeli

İki şiş yelek modelleri örmek çoğu kişinin tercihi olmasa da iki şiş modelleri hepimiz çok severek kullanırız. Tığ işinden biraz daha karmaşık olduğu için pek tercih edilmiyor. Fakat bugün öyle bir model alatımı yapacağız ki herkes şişleri yeniden eline alıp bu modeli örmeye başlayacak

2 şiş kullanarak örülen bu modeli Orgü Hayatım Youtube Kanalının anlatım videosu ile yapacağız. Yetişkin yeleği, yatak örtüsü veya hırka olarak da kullanabileceğiniz bu model, videoda bebek yeleği olarak uyarlanmıştır. Bu şekli ile çok hoşunuza gideceğinden eminiz. Yine de isterseniz farklı örgülerde de kullanabilirsiniz.

Videodaki ölçüleri kullanarak 3-4 yaş ölçülerinde yelek elde edebilirsiniz. Kendiniz ölçüleri değiştirerek çocuğunuza göre örebilirsiniz.

Orgu Hayatım Youtube Kanalına anlatımından dolayı teşekkür ediyoruz. Videoyu beğenip kanala abone olarak destek olabilirsiniz. Yapacak olan herkese şimdiden kolay gelsin.

Bunun gibi daha pek çok model ve anlatımı, çeyizlik örgü modelleri, pratik bilgiler ve yemek tarifleri için sitemize göz atmayı unutmayın. Görüşmek Üzere…

İki Şiş Bebek Yelek Modeli Anlatım Modeli ;

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ