İki Şiş Farklı Başlama Tekniği Yapımı

İki Şiş Farklı Başlama Tekniği Yapımı

Merhaba sevgili arkadaşlar canım anne YouTube kanalımıza hoşgeldiniz

İki şiş farklı başlama tekniği yapımı ilk örgü deneyimi olacak arkadaşlarımız için faydalı bir video anlatımı ile sizlerin karşısında vede beğenisine sunuyoruz.

Örgü modellerine başlama tekniği kişiye göre değişmektedir. Hanımlarımızın ilmek atışı farklılık göstermektedir. Yeni öğrenen gençlerimiz içinde örgü tekniklerini öğretici video anlatımından yararlana bilirsiniz. Sayfamızda ve kanalımızda bir çok örgü başlama ve yeni öğrenenler için örgü modelleri anlatımları mevcuttur. Devamlılığı sizlerden istekler doğrultusunda devam edecektir. En yeni video anlatımlarla birlikte olma dileğiyle hoşçakalın.

İki Şiş Farklı Başlama Tekniği Yapımı

Başlama tekniği yapımı

4 mm şiş kullanımı

Yapmak istediğiniz modele göre ip tercihi edebilirsiniz.

Başlama tekniğine ilk olarak şişin uç kısmına ipi bağlayalım, ipin uzun ve kısa gelme durumu olmayacaktır. Bağladığımız ip ucundan ilmek çıkartalım bu teknik kolay ve istediğimiz kadar ilerleye bilirsiniz. Boyutu bilmediğimiz modellerde ipin yetmemesi gibi durumların önüne geçmek adına en güzel başlama tekniği olduğunu düşünüyorum. Kolay gelsin..

Kanalımıza abone olarak yayınlanan videolardan haberdar olabilirsiniz arkadaşlar videolarımızın devamı için lütfen beğenip paylaşarak destek olmayı unutmayın her zaman olduğu gibi sizi videonun yorumlar kısmında her türlü soru görüş öneri ve istekleriniz için bekliyor olacağız yorumlarınız bizim için çok değerli bu yüzden olduğunca çabuk yanıt vermeye çalışıyoruz tüm örgü sevenlere şimdiden kolay gelsin…

Örgü, örgüler ve el işleri hepsi ve daha fazlası için linkimize tıklamanız yeterli olacaktır.

İki Şiş Farklı Başlama Tekniği Yapımı VİDEO ANLATIM

Örgü başlama tekniği yapımı
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ