İki şiş ile baloncuk örgü modeli yapımı

İki şiş ile baloncuk örgü modeli yapımı

İki şiş ile baloncuk örgü modeli yapımı ufak detaylı ve bir o kadar şık duran örgü modelini yapmaya ne dersiniz ?

İki şiş baloncuk örgü modelini yelek ve kazaklarda harika olacağını düşünüyorum özellikle kazak modelinde simli ip tercihiz olabilir. Çok şık olacaktır.

Baloncuk örgü modeli atkı olarak yapabilirsiniz. Örgü modelleri kişisel tercihlere göre fikirlere göre farklılık gösterecektir. İster atkı, yelek, kazak, bere modeli olarak yapılabilir.

İki şiş ile baloncuk örgü modeli gösterişli olduğunu düşündüğüm bu modeli ister tek renk veya bir kaç renk ile yapabilirsiniz. Genç kızlarımız için renk renk yapılabilecek bluz örneği olabilir. Örgü modelimiz yapılışı kolay örgü modellerini sevenler için bir kaç örgü modelinde yer alacağını düşünüyorum. Yapmak isteyen herkese kolay gelsin dileklerimi iletiyorum. Yeni video anlatımlarda tekrar birlikte olma dileğiyle hoşçakalın..

İki şiş ile baloncuk örgü modeli yapımı

Modelimiz 4 ilmek ve 4 dün katları olarak yapılmaktadır.

Orta kalınlıkta ip kullanılmıştır.

3. 5 Numara şiş tercih edilmiştir.

Yapacağınız modele göre ilmekleri ayarlaya bilirsiniz. İlk olarak düz örerek sırayı tamamlayalım. Modelin arka kısmını ters örelim
3 sıra aynı şekilde örmeye devam edelim. Toplamda 4 sıra örmüş olacağız farklı renk ip bağlayıp modelimizi kuralım ilk ilmek düz olarak örelim ikinci ilmeği sökelim ve ilmeği şişe batırıp düz örelim 3 ilmek düz örelim yine ilmeği sökelim ilmeğe batıp diğer renk ile düz örelim bu şekilde sırayı tamamlayalım. Örneği çevirip arka kısmı ters örelim. 4 sıra düz örelim aynı işlemi tekrarlıyoruz. Detaylı yapılış için video anlatımını izleyerek uygulaya bilirsiniz. Kolay gelsin.

Örgü, örgü teknikleri, örgüler ve el işleri hepsi ve daha fazlası linkimize tıklamanız yeterli olacaktır. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz.

İki şiş ile baloncuk örgü modeli yapımı video anlatımlı olarak buradan izleyerek uygulaya bilirsiniz.

canselin örgü dünyası kanalına bu güzel örgü modeli için çok teşekkür ediyorum.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ