İki şiş örgü patik modeli yapımı

İki şiş örgü patik modeli yapımı şıklığı ile göz kamaştıran hanımlarımızın çok beğeneceği iki şiş örgü patik modeli kız çeyizlerinin gözdesi olacaktır.

Kızlarımızın çeyizleri için çok yapılan patik modelleri farklı örneklerle karşımıza çıkan örgü patik yapılışları oldukça birbirinden güzel annelerimizin ilgisini çekmektedir. İki şiş örgü patik modelimiz sizlerin beğenisini alacaktır.

Patik modellerinden sipariş alan arkadaşlarımız için patik modelimiz harika olacağını düşünüyorum. Güzelliği ile ayağınızda çok tarz duracağını düşünüyorum. Kış mevsiminin vazgeçilmezi örgü patik modelleri olmaktadır. Ev gezmelerinde en çok tercih edilen ayağımıza hem yakışan ve sıcak tutan örgü patikler olmazsa olmaz.

Canimanne.com sayfamızı ziyaret ederek bir çok patik modeline ulaşmanız mümkündür. İstediğiniz örgü patik örneklerini bulabilirsiniz. Tığ işi, beş şiş, iki şiş, birbirinden şık modellerimiz sizleri bekliyor. Yazımızın içindeki linklere tıklayarak örneklerimize bakabilirsiniz. Farklı örgü patik modellerinde tekrar görüşmek üzere hoşçakalın.

İki şiş örgü patik modeli yapımı

İki şiş örgü patik modeli detayı ve yapılışı

İki renk patik ipi kullanılmıştır.

Nako party simli ip tercihi edilmiştir.

37 Numara ayak için uygundur.

Makas, iğne iplik

40 İlmek ile başlıyoruz. Bir yüz bir ters lastik yapıyoruz. Toplamda sekiz sıra örülmüştür.

Tek sıra haraşo gidelim ve devamında on iki sıra tekrar lastik örelim. Detaylı örnek yapılışı için video anlatımını izleyerek uygulaya bilirsiniz. Yapmak isteyen arkadaşlarımıza şimdiden kolay gelsin dileklerimi iletiyorum.

Örgü, örgüler ve el işleri, patik yapılışları hepsi ve daha fazlası linkimize tıklaya bilirsiniz. Bizleri sosyal medya hesaplarınızda beğeni ve paylaşımlarla desteklerseniz bizler çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı için paylaşımlar oldukça önemlidir.

İki şiş örgü patik modeli yapımı video anlatımlı olarak buradan izleyerek uygulaya bilirsiniz.

Sibelle örgü kanalına bu güzel patik modeli için çok teşekkür ederim.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ