İki şiş su yolu örgü modeli yapılışı

İki şiş su yolu örgü modeli yapılışı görselliği güzel olan yapılışı oldukça kolay olan su yolu örgü modelini siz değerli takipçilerimizin beğenisine sunuyoruz. Örgü modelleri vazgeçilmez el işlerimiz arasında yer almaktadır. Örgü modelleri hobi ve sipariş olarak fazlasıyla yapılmaktadır. Hanımlarımız için örgü modelleri terapi ve rahatlatıcı olarak ellerinde keyifle zaman geçirmektedirler. Büyüklerimiz torunları için yelek ve hırka modellerini seçerken sipariş alan arkadaşlarımızda siparişlerine göre bir çok örgü grubunu örmektedirler.

Örgü sevenler için sayfamızda geniş örgü modelleri ve video anlatımlı olarak sizler için paylaşmaya devam etmekteyiz. Farklı tığ işi örgü modelleri ve şiş örgü örnekleri için sayfamıza bakabilirsiniz. Yazımızın içindeki linke tıklamanız yeterli olacaktır. Yeni örgü modellerinde tekrar birlikte olma dileğiyle hoşçakalınız..

İki şiş su yolu örgü modeli yapılışı

Model anlatımında 15 ilmek ile başlayıp ilmekleri tersten alarak düz örgü oluşmuş oluyor. Farklı renk ip bağlayıp devam edelim ve bir ilmek örüp bir ilmek örmeden alalım, devamında örülen ilmekleri örüp örmediğimizi örmeden almaya devam edelim.

Bütün ilmekleri düzden alıp örelim, toplamda iki gidiş ve iki dönüş toplamda 4 sıra olarak tamamlıyoruz. Diğer ip ile devam edelim alt kısımda dört sıra örülmüş olanı örüp iki sıra olanı yine örmeden şişe aktaralım. Modelin detaylı yapılışı için video anlatımı izleyerek yapabilirsiniz. Herkese şimdiden kolay gelsin dileklerimizi iletiyoruz.

Kanalımıza abone olarak yayınlanan videolardan haberdar olabilirsiniz arkadaşlar videolarımızın devamı için lütfen beğenip paylaşarak destek olmayı unutmayın her zaman olduğu gibi sizi videonun yorumlar kısmında her türlü soru görüş öneri ve istekleriniz için bekliyor olacağız yorumlarınız bizim için çok değerli bu yüzden olduğunca çabuk yanıt vermeye çalışıyoruz tüm örgü sevenlere şimdiden kolay gelsin.

Örgü modelleri, örgü ve el işleri, şiş örgü modelleri ve yapılışı hepsi ve daha fazlası için linke tıklamayı unutmayınız.

İki şiş su yolu örgü modeli yapılışı

İki şiş su yolu örgü modeli yapılışı

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ