Canım Anne

İki Şiş Tuğla Modeli Yapılışı

İki Şiş Tuğla Modeli Yapılışı

İki şiş tuğla modeli yapılışı örgü modelleri arayan arkadaşlarımız için farklı güzel örgü modellerini sizlerin beğenisine sunuyoruz. Sayfamızda örgü modellerine fazlasıyla yer vermeye çalışıyoruz. Şiş örgü ve tığ işi örgü örnekleri sizlerin tercihinde olmaktadır. Yapacağınız modele göre tekniğini seçebilirsiniz.

İki şiş tuğla modelini bebek örgüleri ve battaniye modelinde tercih edebilirsiniz. İstediğiniz modelde yapabilirsiniz. En güzel örgü örnekleri için yazımızın içindeki linke tıklayarak görebilirsiniz. Yapılışları video anlatımlı olması yeni öğrenmek isteyen arkadaşlarımız içinde oldukça fayda sağlayacaktır. Yeni video anlatımlarda tekrar birlikte olma dileğiyle hoşçakalınız.

İki Şiş Tuğla Modeli Yapılışı

Model anlatımında orta kalınlıkta bebe ipi kullanılmıştır.

3,5 Numara şiş tercihi

Model 3 katları ve + 4 ilmek olarak ayarlayınız.

Model anlatımında 25 ilmek atarak başlanmıştır. 2 Ters 1 düz olarak sırayı tamamlayalım, arka sırada düzleri düz tersleri ters olarak örelim, 2 düz 1 ters olmuş oldu.

Devamında ilk ilmeği örmeden alıp diğer ilmek ters örelim, örmeden 3 ilmeği şişe alıp ip ön kısımda kalacak şekilde örelim 3 ilmek ters düz aynı şekilde modeli devam edelim. Model tekniğini detaylı yapılışı için video anlatımını izleyerek uygulayabilirsiniz. Yapacak olan herkese kolay gelsin dileklerimizi iletiyoruz.

Kanalımıza abone olarak yayınlanan videolardan haberdar olabilirsiniz arkadaşlar videolarımızın devamı için lütfen beğenip paylaşarak destek olmayı unutmayın her zaman olduğu gibi sizi videonun yorumlar kısmında her türlü soru görüş öneri ve istekleriniz için bekliyor olacağız yorumlarınız bizim için çok değerli bu yüzden olduğunca çabuk yanıt vermeye çalışıyoruz tüm örgü sevenlere şimdiden kolay gelsin

Örgü modelleri, şiş örgü modelleri, örgü modelleri video anlatım hepsi ve daha fazlası için linke tıklamayı unutmayınız.

İki Şiş Tuğla Modeli Yapılışı VİDEO ANLATIM

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ