İlginç Bebek Şapkaları

Hanımlarımızın her mevsim severek yaptığı işlerden biridir örgü örmek. Çocukluğumuzdan bu yana, geçmişten bu günümüze değişmeyen bir kural gibi gözükür ki, öyledir. Ev hanımlarımız bir araya geldiklerin de bir yandan sohbet eder, bir yandan da elleri boş kalmasın diye, örgülerini ellerinden düşürmezler. Hobi olarak, yapılacak bir iş gibi gözükse de birbirlerine hediye etmeyi severler. Falancanın çocuğu bebek bekliyormuş, hadi bir şeyler örmeye başlayalım derken patiklerden, atkılara, yeleklerden, şapkalara kadar örmeye başlarlar. Kendi araların da rekabete girmeyi seven hanımlarımız, en güzelini ben örmeliyim diyerek birbirinden güzel ve ilginç modelleri önümüze koymayı başarırlar.

Şu sıralar gündemimiz de moda olunabilecek ürünlerin başında ilginç bebek şapkası yapımı gelmektedir. Birbirinden güzel modeller ve renkleriyle ortaya şahane şapkalar çıkmaktadır. En çokta bebeklerimize yakışacağını düşündüğümüzden birbirinden güzel modelleri onlar üzerinde denemek, görülmeye değer. Yapımı oldukça kolay olan ilginç bebek şapkaları, bir hayli de zevklidir. Yapmamız gereken şey modeline karar vermeniz ve rengini belirlemeniz.

Hanımlarımız severek yaptığı her işin altından başarıya imza atacak kadar iyi işler çıkardığını hepimiz biliyoruz. Eminiz ki ilginç şapkalar yapımında da en iyisini yapacağınızdan hiç şüphemiz yok. Hanımlarımız evlerinde sıkılmasın diye çeşit modeller ile yapmanız gereken şey çok basit. Rengine karar verin ve hemen yapmaya başlayın. Soğuk havalarda hem bebeklerimiz üşümesin, hem de el emeği göz nuru olan bebek şapkaları hayat bulsun. Bebeklerimiz klasik bereler takmak yerine, ilgilerini çekecek, takarken hiç rahatsızlık yaratmayacak şekilde kullanabilsinler. Orta kalınlıkta yün, şiş, yün iğnesi ve makas işinizi görecektir. Çok kısa süre de kullanıma hazır hale getirebilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ