İlmek Kaydırma Tekniği İle Motif Birleştirme Nasıl Yapılır ?

İlmek Kaydırma Tekniği İle Motif Birleştirme Nasıl Yapılır ?

canimanne.com ailesi olarak talepleriniz üzere daha önce sizlerle paylaştığımız tığ işi motifleri nasıl birleştiriyoruz bunu sizlere göstermek için buradayız. Bu güne kadar çanta, büstiyer, battaniye, çeyizlik örgüler ve daha pek çok örgü modelinde kullanabileceğimiz birçok farklı motif anlatımı paylaştık sizlerle. Bu yazımızda da bu motifleri birleştirmek için bir yöntemi beğeninize sunuyoruz.

Motiflerimizi ister bir iğne yardımı ile ya da tığ kullanarak birleştirebiliriz. Sizler için hazırladığımız bu videomuzda biz tığ ile nasıl birleştirilir bunu anlatmaya çalıştık.

Youtube kanalımızda ve sitemizde bunun gibi daha pek çok modelin anlatımına ulaşabilirsiniz. Bugün yapacağımız şapkanın anlatımına kolay ulaşabilmeniz için yazımızın sonuna videoyu ekleyeceğiz. Yapmak isteyen herkese şimdiden kolay gelsin.

Kanalımıza abone olarak yayınlanan videolardan haberdar olabilirsiniz. Videolarımızın devamı için lütfen beğenip paylaşarak destek olmayı unutmayın…

Her zaman olduğu gibi sizleri videonun yorumlar kısmında, her türlü soru, görüş ,öneri ve istekleriniz için bekliyor olacağız. Yorumlarınız bizim için çok değerli bu yüzden olduğunca çabuk yanıt vermeye çalışıyoruz.

https://youtu.be/L5af_3PBLVs?si=ZQjQ7VqGaWLYLYYr

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ