Kadife ipten topuz yapımı

Kadife ipten topuz yapımı türbanlı hanımların kullandıkları eşarplarının düzgün durmasında yardımcı olan topuz saç tokası diyebiliriz. Özellikle kadife ipten yapılan daha dolgunluk veren topuz yapılışını kendiniz uygulayabilirsiniz.

Özellikle eşarp takan hanımlarımız bilirler saçı az olan ve kısa saçlarda boneyi düzgün kullanmak zor oluyor. Topuz tokası diyebilirim çok yardımcı oluyor. Maliyeti düşük olan topuz tokasını yaparak arkadaşlarınıza hediye edebileceğiniz güzel ve kullanışlı hediye olacaktır.

Kadife iplerinizi eşarp renklerine göre seçebilirsiniz. Eşarp renginiz açık renk ise topuz tokasını o renk takmakta fayda olacaktır. Açık ren eşarpta koyu renk belli olacağından uyumlu kullanmakta daha güzel olacaktır. Topuz tokalarınız eskidiyse yapım aşaması için video anlatımını izleyerek yapabilirsiniz. Güzel video anlatımlarda tekrar birlikte olma dileğiyle hoşçakalınız..

Kadife ipten topuz yapımı

Kadife ip kullanımı istediğiniz renklerde tercih edebilirsiniz.

Elinize yatkın tığ seçimi

Lastik kullanımı

Lastiği saçınızın yoğunluğuna göre ayarlayabilirsiniz. Lastiğe düğüm atalım kullanacağınız ipi de düğüm ile lastiğe sabitleyelim. Bir zincir ile ipi lastiğe tutturup istediğimiz uzunlukta boyunu ayarlayarak bu şekilde lastiği dolduralım, Detaylı yapımı için video anlatımını izleyerek uygulayabilirsiniz. Yapacak olan arkadaşlarımıza şimdiden kolay gelsin dileklerimizi iletiyoruz.

Hobi, örgü ve el işleri, kadife ipten topuz yapımı hepsi ve daha fazlası için linkimize tıklamayı unutmayınız. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı için paylaşımlarınız oldukça önemlidir.

Farklı modelimiz olan kolay toka yapımı için linkimize tıklamayı unutmayınız.

Kadife ipten topuz yapımı video anlatımlı olarak izleyerek uygulayabilirsiniz.

Orgu hayatım_ kanalına çok teşekkür ediyoruz.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ