Canım Anne

Kahve çekirdeği örgü patik yapımı

Kahve çekirdeği örgü patik yapımı

Kahve çekirdeği örgü patik yapımı en sevdiğimiz patik modellerinden olan şiş örgü patik modeli yapılışları arasında yer almaktadır.

Kış mevsimin en güzel yanı da örgü, örgü modelleri olmaktadır. Hanımlarımız bir çok örgü modelini tercih ederken patik modelleri kız çeyizlerinin en çok yapılan örgü işlerinden olmaktadır.

Örgü patik modelleri, tığ işi, şiş yapımı, bir çok örnek ve modelleri bulunmaktadır. Canimanne.com dayfamız da oldukça fazla bulunmaktadır. Ziyaret ederek ulaşa bilirsiniz veya yazımızın içinde ki linklere tıklayarak farklı patik yapılışlarına ulaşabilirsiniz.

Patik modellerinden sipariş alan ve güzel modeller arıyorsanız. Doğru adrestesiniz. Sizlerde sitemizi geziniz video anlatımlı olarak bir çok şık örneği bulabilirsiniz.

Yeni öğrenen arkadaşlarımız için video anlatımları izleyerek yapabilecekleri bir çok örneğimiz var. İstenilen marka patik ipi kullana bilirsiniz. Elinizin ayarına ve ipin kalınlığına göre şiş tercihini yapmanızda fayda var. Yeni örgü modellerinde ve patik çalışmalarında tekrar birlikte olma dileğiyle yapmak isteyen arkadaşlarımıza şimdiden kolay gelsin. HOŞÇAKALIN

Kahve çekirdeği örgü patik yapımı

Kahve çekirdeği örgü patik detayları ve yapılışı

Kahve çekirdeği örgü patik modeli

Modelimiz 37-38 ayak numarasına uygundur.

Malzemeler 1 tane kartopu flora patik ipi

3 Numara misinalı şiş tercihi kullanılmıştır.

49 ilmekle başlanıyor bilek kısmında bir kaç diş haroşa örüldükten sonra ilmekler 3 e sağ orta ve sol ayarlarım.

Kahve çekirdeği modeli yapılır bunun yerine farklı model de tercih edile bilir 12 cm kadar orta kısmı tek başına örülür yanlardan ilmek çıkartarak tek parça halinde haroşe örmeye devam edilir.

12 diş olana kadar tekrar orta kısımdan ilmek alarak taban kısmı örülür her sıra çıkışında 1 ilmek kesilir taban kısmı bitene kadar topuk ta her bir diş haroşa dan bir kez örülür orta ilmekler sabit topuk kapama da ilmekler kesilerek patik tamamlanır.

Örgü, örgüler ve el işler, patik yapımı hepsi ve daha fazlası için linkimize tıklamayı unutmayınız. Bizleri sosyal hesaplarınızda paylaşımlarla desteklemeyi unutmayınız. Video anlatımların devamlığı için beğenileriniz ve paylaşımlarınız bizler için oldukça önemlidir.

Kahve çekirdeği örgü patik yapımı video anlatımlı olarak buradan izleyerek uygulaya bilirsiniz.

Orgu Hayatım_ kanalına bu güzel patik modeli için çok teşekkür ediyorum.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ