Kalp hasır lif modeli

Kalp hasır lif modeli

Kalp hasır lif modeli

Merhaba yeni bir lif yapımı ile sizlerleyiz. Kalp hasır lif modeli çeyiz için kalp tasarımı yapmak isteyenler için güzel bir lif modeli örneği olmuş, tasarımı pembeli örgüler ve sibella örgülere ait olan video anlatımı lif perisi arzu hanımın

bu lif modelinde hasır modelinin nasıl yapıldığı anlatımlı kırmızı beyaz ip seçenekleri kullanılmış sizler de aynı ton renk veya sizin elinizdeki ip seçeneklerine göre seçim sizlerin. Lif modelleri pazarda, kermeste, çoğunluğun ördüğü yapmayı sevdiği kız ve erkek çeyizlerinin olmazsa olmazlarından.

Genç arkadaşlar çeyiz için kalp tasarımını seviyorlarsa kalp hasır lif modeli çok şık lif modeli olmuş, video anlatımlı olması sizlere oldukça kolaylık sağlayacaktır. Lif modellerinde yeni örnek isteyen takipçilerimiz için kalp hasır lif modeli harika bir uygulama olarak sizlerin beğenisine sunuyoruz. Hobi yada ev bütçesine kattı sağlayan tüm hanımlarımız için bol siparişler diliyorum. Bizleri de unutmayın desteklerinizi paylaşımlarınızı bekliyoruz tekrar güzel modellerle görüşmek üzere kolay gelsin.

Kalp hasır lif modeli videolu anlatımını aşağıdaki videoyu izleyerek yapabilirsiniz.

https://youtu.be/9ZboYRJGNkc

Kalp hasır lif pembeli örgüler ve sibelle örgü tasarımı olan lifperisi arzu hanıma bu harika lif modeli için çok teşekkür ederiz.

Kalp hasır lif modeline dair her türlü sorularınızı aşağıdan yorum olarak bizlere iletebilirsiniz, ayrıca yaptığınız lif modellerini bizlere iletmek için paylaşırken @canimannecom etiketini eklemeyi unutmayınız.

Kalp hasır lif yapımı

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ