Kalp lif modeli yapılışı

Kalp lif modeli yapılışı

Merhabalar yeni bir kalp lif modeli yapılışı ile sizlerle birlikteyiz. Lif modelleri, bir çok serisi olan kalp lif modelinde mavi boncuk teması uygun görülmüş sizler isterseniz aşk teması olarak kırmızı tonlarını kullana bilirsiniz. Çeyiz için ideal olan kalp modelimizde mavi tonları hakim olmuş sizler istediğiniz ip seçeneklerini kullana bilirsiniz. Lif modelleri hanımların en çok yaptıkları el işleri arasında birinci sırada yer almaktadır. Bir çok çeşidi bulunurken kare, uzun ,takım lif modelleri ve kalp modelleri kız çeyizlerinde ayrı bir yeri olduğunu düşünüyorum mavi tonları huzur rengi olarak tercihler arasında yer almaktadır ve çok yakışıyor kırmızı renklerle yapıla bilir sizlerin beğenisine ve nasıl ip tercih etmek isterseniz tarzınızı ve farkınızı yaratabilirsiniz.

Hanımların banyolarında olmazsa olmazlardan dünden bugüne devam eden ve çeyiz bohçasında yer alan lif modelleri, ve bir çok eve ekmek girmesinde büyük rol oynuyor. Pazarda tezgahının başında elinde lifini örerken gördüğümüz bir çok hanımı kutluyorum. Bizlerde buradan yeni lif modellerimizle sizlere yardımcı olmaktan çok mutluyuz yeni kalp lif modelimiz bol siparişler getirmesini diliyorum. Beğenilerinizi ve paylaşımlarını unutmayınız.

Kalp lif modeli yapılışını video anlatımını buradan izleyebilirsiniz.

https://youtu.be/9XQAFGRDYp4

Kalp lif modeli yapılışı için lif perisi arzuya bu güzel video için çok teşekkür ederiz.

Kalp lif modeline dair her türlü sorularınızı aşağıdan yorum olarak bizlere iletebilirsiniz, ayrıca yaptığınız lif modellerini bizlere iletmek için paylaşırken @canimannecom etiketini eklemeyi unutmayınız.

blank

Kalp lif modeli yapılışı

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ