Kanaviçe örnekleri ve şablonları

Kanaviçe örnekleri ve şablonları

Kanaviçe örnekleri ve şablonları

Kanaviçe işlemesi yapan arkadaşların sürekli bizlere istek olarak kanaviçe örnekleri ve şablonlarını istemesinden  dolayı istediğinize cevap verdik.

Kanaviçe işlemek istiyorsunuz fakat kanaviçe örneklerini bulamıyorsunuz bulsanız da şablonu ihtiyaç olmaktadır, bu ve bunun gibi sebeplerden dolayı en güzel birinden farklı 50 adet kanaviçe örnekleri ve şablonlarını aşağı da paylaştık.

Kanaviçe örnek ve şablonların da her zaman olduğu gibi çiçek, gül, süsleme bordürleri çok ilgi görmektedir. Kanaviçe işlemeli bir yemek örtüsünde bu çiçekleri görmek sofranıza şıklık ve güzellik katacaktır.

Yada Kanaviçe yastık yapmak istiyorsunuz kullandığınız yastıklara bu harika örnekleri yapabilirsiniz.

Sevgili kanaviçe ve etamin seven arkadaşlar sizlerden ricamız yaptığınız çalışmaları kendi sayfalarınızdan paylaşırken açıklama kısmına @canimannecom  etiketini eklemeyi unutmayın, bizler de yaptığınız bu harika çalışmaları görmek isteriz ve diğer takipçilerimiz ile paylaşmak güzel bir duygudur.

Çeyizlik kanaviçe düşünenler içinde çok güzel kanaviçe örneklerine yer verdik. Mutlaka aşağıdaki, kanaviçe modellerine göz atınız.

Kanaviçe Türkiye facebook sayfamıza destek veren herkese teşekkür ederiz. Modelleri ile ilgili olarak her türlü sorularınızı yorum olarak aşağıdan bizler ile paylaşabilirsiniz. Hepinize kolay gelsin.

Kanaviçe şablonlarının büyük halini görüntülemek için üzerine tıklamanız yeterli olacaktır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ