Kar tanesi lif modeli yapılışı

Kar tanesi lif modeli yapılışı

Kar tanesi lif modeli yapılışı

Kar tanesi lif modeli yapılışı değişik modeller arayanlar için kış teması lif modeline işlenmiş diyebiliriz, farklı desenler isteyen hanımlarımız için, kız çeyizine çok yakışacağını düşündüğüm çok şık bir lif örneğimiz lif sevenlerin beğenisine sunuyorum.

Lif modelleri kız çeyizlerinde olmazsa olmazlardan olarak bir çok çeşitleri yapılmaktadır kız annelerimiz değişik ve en gösterişli modelleri tercih ederken, tarzlar farklılık göstere biliyor. Daha kolay ve kullanışlı, yuvarlak veya devamlı kare lif tercihleri gibi kişiye göre değişirken canimanne.com web sayfamızda siz değerli takipçilerimiz için aradığınız tüm lif modellerimiz video anlatımlı olarak mevcuttur.

Yeni öğrenen arkadaşlarımız için video anlatımlarımız oldukça fayda sağlayacaktır. Sevdikleriniz için el emeklerini armağan ederek onlara en değerli hediye sizin emeğiniz olacaktır.

Lif modellerinde sınır tanımayan tasarım yapan, ören tüm hanımlarımızı kutluyorum ellerine sağlık dileklerimi iletiyorum. Emeğin güzeli çirkini büyüğü küçüğü olmaz hepsi birbirinden özel ve güzeldir. Kar tanesi lif modelimiz en şık tasarılar arasında yer alacağını düşündüğüm bir lif modeli olarak sizlerin beğenilerini paylaşımlarınızı bekliyoruz.

Lif modellerinde ip marka tercihleri, tığ numarası sizlerin tercihlerine kalmıştır, farklı renklerde lif çalışmaları yapabilirsiniz. Yeni güzel, şık lif örneklerinde tekrar görüşmek dileğiyle, kolay gelsin hoşçakalın.

           ⇓

Lif modelleri, lif yapılışları ve daha fazlasına ulaşmak için linkimize tıklamanız yeterli olacaktır.

Kar tanesi lif modelinin yapılışını video anlatımlı olarak buradan izleye bilirsiniz.

Örgü sevdası kanalına bu güzel lif modeli için çok teşekkür ediyorum. Tasarımı Instagram sayfası olan hatice güngörün olan kar tanesi lif örneği için kendilerine ayrı teşekkürlerimi iletiyorum.

Kar tanesi lif modeli yapılışı

ETİKETLER:
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ