Karanfil lif modeli

Karanfil lif modeli

Karanfil lif modeli kolay karanfil lif örneği ile yine sizlerleyiz. Çok şık olan çiçek teması modeli olarak lif örneğine uyarlanan farklı renklerde yapılabilecek en güzel lifler arasında yer almaktadır. Pembeli örgüler kanalına ve tasarımı (şeker lif) sayfasına ait olan farklı çalışma için çok teşekkür ediyoruz.

Hanımlarımızın gözdesi olacağını düşündüğüm bu güzel lif yapımını paylaşmayı uygun buldum. Karanfil mis kokulu hoş güzelliği ile kız çeyizine lif modeliyle konuk olacaktır. Sizlerde çiçek desenlerini seviyorsanız, yapmanız gereken videomuzu izlemeniz.

Kolay karanfil lif yapımını istediğiniz renk ip seçenekleri ile uygulaya bilirsiniz. Yapımında opal ip kullanılmış sizler dilediğiniz marka ipleri tercih edebilirsiniz. Tığ seçimi 6 numara olarak tercih edilmiş hanımlarımız ellerine hangi tığ uygunsa onunla devam edebilirler. El alışkanlığı hepimizin farklıdır. Yeni güzel tasarımlı lif örneklerinde buluşmak üzere hoşçakalın..

              ⇓

Lif modelleri, karanfil lif, ve daha fazlası için linkimize tıklamayı unutmayınız. Beğenilerinizi paylaşımlarınızı bekliyoruz.

Karanfil lif modeli yapımı ( kolay karanfil lif ) video anlatımlı olarak buradan izleye bilirsiniz.

Pembeli örgüler kanalına bu güzel çiçek temalı hoş lif modeli için çok teşekkür ediyoruz. Tasarımı ŞEKER LİF (@şeker lif) istengram sayfasının sahibine ait olan lif örneği için kendilerine ayrı teşekkürlerimi iletiyorum.

blank

Karanfil lif modeli yapılışı

ETİKETLER:
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ