Kardelen İğne Oyası Modeli

İğne oyası modelleri ile yapılan ürünlere her geçen gün yenileri eklenmektedir. El emeği ürünlere olan düşkünlük giderek artmakta ve geçmişten günümüze kadar gelmiş olan örnek ve modellere yenileri eklenmektedir. Modern ve eski dokuların buluşması ile beraber ortaya şahane ürünler çıkmakta ve çeyiz sandıklarını, evlerimizi süslemektedir.

   İğne oyası örnekleri son zamanlarda tığ oyasından daha çok tercih edilmeye başlanmıştır. Bunun sebebi ise daha şık ve narin durmasından kaynaklanmaktadır. Hatta bu konu da bilmeyen bayanlar için birçok kurs bile açılmış, bunun ile ilgili eğitimler verilmeye başlanmıştır.

İğne oyası modelleri çok fazla çeşitliliğe sahiptir. Tek renk ip kullanılarak yapılan iğne oyası modeli olduğu gibi birden fazla rengin bir arada kullanıldığı kardelen iğne oyası modeli de vardır. İğne oyasını sade şekilde yapabileceğiniz gibi pul, boncuk, inci gibi materyaller yardımı ile daha şık bir hale dönüştürebilirsiniz.

İğne oyasından yapılan ürünlere her geçen gün yenileri eklenmektedir. İğne oyası ile en çok yazma yapılsa da bunun yanı sıra iğne oyası havlu kenarları, fiskos, masa örtüleri, iğne oyası bohçalar, vitrin takımları, oda takımları da yapılmaktadır. Elbette ki iğne oyası modelleri yapmak oldukça zor ve zahmetlidir. Ancak verilen emeğe veya zamana fazlasıyla değmektedir.

  İğne oyası örnekleri arasında daha çok çiçek motifleri ön planda kullanılmaktadır. Çiçek motiflerinin şıklığı ve zarifliği iğne oyası ile birleştiğinde ortaya harikalar çıkıyor ve çeyiz sandıklarımızın şıklığına şıklık katmaya devam ediyor.

İğne oyası modelleri arasında son zamanlarda en çok kullanılan modeller arasında ise kardelen iğne oyası modeli yer almaktadır. Sizlerde yapmış olduğunuz iğne oyalarında bu modeli kullanabilirsiniz. Kardelen iğne oyası modelinin yanı sıra birçok farklı model ve örnek için sitemizdeki görselleri takip edebilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ