Canım Anne

Kare motifli bebek battaniyesi yapılışı

Kare motifli bebek battaniyesi yapılışı

Kare motifli bebek battaniyesi yapılışı çok amaçlı bebek battaniye modeli yeni anne adaylarının vazgeçemediği örgü bebek battaniye yapımı. Kare motiflerle yapılan oldukça şık duran bebek battaniyesi örnekleri canimanne.com sayfamızda sizleri bekliyor.

Bebek battaniye örgü modelleri annelerimiz tarafından oldukça tercih edilen el işleri arasındadır. Özellikle el örgüsü bebek battaniyeleri, puset, bebek arabasında oldukça şık duran ve kullanışlı oluşuyla hanımlarımızın tercihleri arasında olmaktadır.

Kare motif bebek battaniyesi modelinde beyaz ip tercihi edilmiştir. Sizler farklı renkler kullana bilirsiniz. Kare motiflerinin üzerine küçük kalp detayları bulunmaktadır. Farklı detaylarda kullana bilirsiniz.

Battaniye modellerinden sipariş alanlar için kare motifli battaniye modeli oldukça tercih edilebilir. Farklı modellerimize ulaşmak için yazımızdaki linklere tıklamanız yeterli olacaktır. Yeni güzel farklı el işleri modellerinde tekrar birlikte olma dileğiyle hoşçakalın.

Kare motifli bebek battaniyesi yapılışı

Kare motifli bebek battaniyesi modeli detayları ve yapılışı

Bu güzel battaniyem için 5.5 yumak beyaz ip biraz pembe biraz da lila ip kullanılmıştır. Nako elit baby ip markası tercihi

Tığ numaram motif için 3.5 numara tığ seçeneği

Kalp için 2.5 4 metre kadar pembe kurdele malzeme tercihi istediğiniz gibi malzeme kullana bilirsiniz.

Boyutun 85/85 puset, ve bebek arabasına çok rahat kullana bileceğiniz bir modeldir. Boyunu isteğinize bağlı büyütebilirsiniz.

Yapılışı 36 motiften oluşan 5 zincir ile başlanan halka yapalım üç zincir çekelim. 2 Zincir çekip 4 lü 2 li trabzan yapalım. Küçük kare oluşturuyoruz. Her sıramız bu şekilde artarak kare motif ortaya çıkmaktadır. Yapılışı oldukça kolay hazırladığımız motifleri birleştirip, kenar oyası ve kurdele detayları yaparak bitirelim. Modelimizi video anlatımını izleyerek detaylı olarak yapabilirsiniz.

Örgü, örgüler ve el işleri, battaniye modelleri hepsi ve daha fazlası için linkimize tıklamanız yeterli olacaktır. Bizleri sosyal medya hesaplarınızda beğeniler, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımlarının devamı için paylaşımlarınız oldukça önemlidir.

Kare motifli bebek battaniyesi yapılışı video anlatımlı olarak buradan izleyerek uygulaya bilirsiniz.

Orgu hayatım_ kanalına bu güzel bebek battaniyesi modeli için çok teşekkür ediyorum.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ