Keloğlan oyası fıstıklı model yapılışı

Keloğlan oyası fıstıklı model yapılışı

Keloğlan oyası fıstıklı model yapılışı tığ oyası arayanlar için çeyizlik ve sipariş alanlar için oldukça şık yazma modelidir. Dünden bugüne büyüklerimizin ve hanımlarımızın kullandıkları tülbent veya yazma yapılışları vazgeçilmezlerimizdir. Kıyafetimize göre bir çok yazma yapılmaktadır. Renk renk, kolay, zor, boncuklu, mekik oyaları gibi sayısız ve sınırsız oya modelleri bulunmaktadır.

Tülbent modelleri arıyorsanız farlı ve iğne oyası olmak üzere bir çok yazma modellerine sayfamızda bulabilirsiniz. Yapılışı video anlatımlı olması yeni öğrenen arkadaşlarımıza oldukça kolaylık sağlayacaktır.

Keloğlan fıstıklı oya modeli nişan bohçalarında, hediyelik, kendiniz içinde yapılabilecek hem güzel vede yapılışı kolay olan tığ işi oyası modelidir. Yeni oya modellerinde tekrar birlikte olma dileğiyle hoşçakalın..

Keloğlan oyası fıstıklı model yapılışı

3 Renk ip kullanılmıştır. Naylon ip kullanımı

Elinize yatkın tığ tercih edebilirsiniz.

Özellikle tığ oyalarında 22 tığ numarası kullanılmaktadır.

Tülbent kenarını yaptıktan sonra modelin kurulumuna başlayabilirsiniz. Sık iğne fıstık ve dal kısımları ve örümcek kısımlarını yapıyoruz. Sonrasında istediğiniz renklerde küçük tomurcukları yapılmaktadır. Detaylı anlatım ve yapılışı için videoyu izleyerek kolaylıkla yapabilirsiniz. Yapacak olan arkadaşlara şimdiden kolay gelsin dileklerimi iletiyorum.

Tığ oyası, yazma kenarı, iğne oyası hepsi ve daha fazlası için linkimize tıklamayı unutmayınız. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz.

Farklı iğne oyası modeli tercih edenler için yeni kelebekli iğne oyası modelleri için linkimize tıklamanız yeterli olacaktır.

Keloğlan oyası fıstıklı model yapılışı video anlatımlı olarak buradan izleyerek uygulaya bilirsiniz.

Oya sandigim youtube kanalına bu güzel tığ oyası için çok teşekkür ediyorum.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ