Örgü Elbise Modelleri

Örgü Elbise Modelleri

Örgü elbise modelleri kız çocukları için yapabileceğiniz harika şık elbise modellerini yazımızda siz değerli takipçilerimiz için derledik yaz mevsimi yaklaşırken robası tığ işi etek kısmı kumaş elbise modelleri sizin için güzel fikir olacaktır. Kolay uygulayabileceğiniz elbise modelini video anlatımlı olması işinizi daha kolaylık sağlayacaktır.

Kız çocukları için ekonomik ve güzel elbise modellerini sitemizde bulabilirsiniz. Farklı elbise modellerini uygulayarak kızınızın gardırobunuza çeşit olarak katabilirsiniz.

Yakadan başlamalı eteği kumaş elbise modeli

1, 2 yaş için uygundur.

Arkadan düğmeli, isterseniz ön kısım olarak tercih edebilirsiniz.

İstediğiniz renkte kumaş tercihi

3 mm tığ tercihi, bebe ipi kullanılmıştır.

80 zincir çekerek başlayıp 9 trabzan yapalım. İki defa yanı noktaya batıp trabzan yapalım 2 zincir çekip aynı yere 2 trabzan yapalım.Tekrar 20 trabzan yapalım. Aynı noktaya 2 tarabzan ve 2 zincir çekip tekrar 2 tarbzan yapalım ve 18 trabzan yapıp ve köşe işlemi tekrar yapalım. Yan yana 20 tarbzan yapıp son artırma işlemini yapıp kalan 9 zincire trabzan yapalım. Kol, ön, arka kısımları artırma işlemi yapıp roba kısmını ayarlamış olduk,

2 ci sırada 5 zincir çekip bir trabzan atlayıp kutucuk yapıyoruz. Bu sırada 1 zincir çekip bir trabzan atlayıp kutu yapıyoruz. Artırma yerine gelince lif tekniği gibi fıstık uygulaması yapıp yanına trabzan yapıp bir zincir çekip kutu yapmaya devam ediyoruz. Sıra sonuna kadar aynı işlemi devam edelim. Roba kısmı istediğiniz ölçüye gelene kadar tekrarlanan ve artan bir tekniktir. Detaylı yapılış ve bitişi için videomuzu izleyerek uygulaya bilirsiniz. Kolay gelsin.

Örgü elbise modeli, bebek elbise modelleri, çocuk elbise modelleri hepsi ve daha fazlası için linke tıklamayı unutmayınız. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı için paylaşımlarınız oldukça değerlidir.

Örgü Elbise Modelleri

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ