Kız Bebek Şapkası Yapımı

Kız Bebek Şapkası Yapımı

Canimanne’Den Merhabalar Hoşgelsiniz.

Bugün sizlere kız bebekler için şapka yapımını video anlatımlı olarak anlattık umarım severek örebileceğiniz bir modelimiz olacaktır.

Sonbahar ve ilkbahara geçişlerde çok kullanılan şapka modelleri özellikle değişik bir çok modeli ile kız çocuklarının en güzel kıyafetlerinin aksesuarı olarak tamamlayıcı rol alıyor.

Farklı renklerde hırka ve yeleklerine uyumlu olarak uygulaya bilirsiniz. Annelerimiz renk detayına oldukça önem verdiğini düşünüyorum.

Kız bebek şapka yapımını video anlatımı ile oldukça kolay yapabileceğiniz bir model olacaktır. Kendi kızınız veya hediye etmek istediğiniz bir çok arkadaşınızın çocukları için yapabilirsiniz. El emeğinin yeri başka olduğunu ve paha biçilemez en güzel armağandır.

En çok beğenilen şapka modelleri ve farklı el işleri örneklerinde tekrar görüşmek dileğiyle hoşçakalın.

Kız Bebek Şapka Yapımı

Kız bebek şapka detayları ve yapılışı

Orta kalınlıkta ip tercihi

3 Numara tığ seçimi

5 Zincir ile başlanan 3 lü trabzanla dolduralım. 15 trabzan dolduralım. 3 zincir çekelim ve her trabzanın tepesine iki kez batalım. Sırayı tamamlayalım. 3 cü sıramızda 3 zincir çekerek bir çift bir tek yaparak sıramızı tamamlayalım. Başlarken 3 zincir çekelim 3 trabzan yapalım ve 2 zincir çekip boşluk bırakalım bu şekilde sıramızı tamamlayalım.

Arttırmalara devam edelim ölçü tablosunu kullanarak devam edelim istenilen boyut olana kadar.

Detaylı yapabilmeniz için video anlatımını izleyerek şapkamızı yapabilirsiniz.

Daha fazla bilgi için canimanne YouTube kanalımızı ziyaret etmenizi rica ediyoruz farklı örgü çeşitleri için sosyal medya hesaplarımızı takip etmeyi unutmayın canimanne YouTube kanalımıza abone olmadıysanız ücretsiz olarak abone olup yeni çıkan videolarımızı ilk siz izleyin yeni bir örgü modelinde tekrar görüşmek üzere hoşçakalın.

Tığ işi, örgü modelleri, şapka ve bere yapılışları hepsi ve daha fazlası için linkimize tıklamayı unutmayınız.

Farklı bere erkek çocuğu modelimiz olan gradyatör bere modeli yapımı için linkimize tıklamanız yeterli olacaktır.

Kız bebek şapka yapımı video anlatımlı olarak buradan izleyerek uygulaya bilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ