Kolay bebek patiği yapımı- Bohça şeklinde

Kolay bebek patiği yapımı- Bohça şeklinde

Kolay bebek patiği yapımı- Bohça şeklinde

Kolay bebek patiği yapımı- Bohça şeklinde evet yine tasarım yeni bir bebek patiği yapılışı ile merhaba diyoruz. sizlerin kolaylıkla yapabileceğiniz ve video anlatımlı olarak sizlerin beğenisine sunuyoruz.

Kış aylarının vazgeçilmezi örgüler en sevdiğimiz el işimiz özellikle annelerimiz bir çok örgü çeşitlerini örerek çocuklarına giydirmeyi çok seviyorlar. Bugünde şirin bir bebek patiği yapımı sizinle oluyor.

Yeni anne adaylarımız sizde bu kolay bebek patiği modelini farklı renklerde farklı düğme seçeneği ile kız, erkek bebekleri için uygulaya bilirsiniz.

Yeni öğrenmek isteyen arkadaşlarımız için video anlatımlarımız oldukça fayda sağlayacaktır. Sizler istediğiniz marka ipleri tercih edebilirsiniz, ip kalınlığına göre şiş numarası değişim gösterecektir. Aldığınız ip marklarının arka kısmında şiş numarası detayı vardır. Sizlere yardımcı olacaktır.

Yeni güzel bir çok örgü modellerini canimanne.com sayfamızdan takip edebilirsiniz veya yazımızın içinde bulunan linke tıklamanız yeterli olacaktır. En güzel bebek patiği örneklerinde tekrar görüşmek dileğiyle şimdiden kolay gelsin hoşçakalın.

Kolay bebek patiği yapılışı

İplik seçimi olarak kartopu, bambu

4 Numara şiş kullanımı tercih edilmiştir,

70 İlmek ile başlanan 2 sıra fantazi/cilveli lastik örülmüştür.

Her iki uç kısma ilik yaptım, ve lastiğe devam ettim.

Kenarlarda 29 ilmek kalacak şekilde orta kısma 12 ilmek haroşa ördük, sonraki sırada 1 er ilmek kenarlardan katarak 14 ilmeğe tamamladık,

Sonraki sıralarda 14 cü ilmekleri çift tutarak her iki taraftaki ilmekler bitene kadar devan ettik,

Sonrasında 14 ilmeği devam ediyoruz istediğimiz boya gelinceye kadar ve ilmekleri kesiyoruz. Ve ortaya düğme dikerek ve lastiği örerken yaptığım iliklere geçirelim. Kolay değişik bir bebek patiği

Örgü, örgüler, bebek patiği ve yapılışı ve daha fazlasına ulaşmak için linkimize tıklamanız yeterlidir. Beğenilerinizi ve paylaşımlarınızı sosyal medya hesaplarından paylaşarak bizlere desteklerinizi iletebilirsiniz.

Paket bohça bebek patiği modeli yapılışı video anlatımlı olarak buradan izleye bilirsiniz.

Nezihe Gözütok kanalına bu güzel patik modeli için teşekkür ediyoruz.

Kolay bebek patiği yapımı_Bohça şeklinde

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ