Kolay Çıtı Pıtı İğne Oyası Modeli

Kolay Çıtı Pıtı İğne Oyası Modeli

İğne oyasının zor olduğunu düşünen hanımlar. Evet iğne oyası hassasiyet ve özen isteyen bir uğraş. Bunun için söyleyecek bir şey yok. Ancak düşündüğünüz kadar zor olmadığını yapmaya başladığınız anda görecek ve şaşıracaksınız. Tülbent kenarı iğne oyası, yazma kenarı iğne oyası, fular çevresi iğne oyası ve buna benzer birçok alanda kullanabileceğiniz iğne oyalarını yapmak ve bittikten sonra takmak çok zevkli.

İğne oyaları çeşitlerinden bir tanesini ele alacağız. Kolay Çıtı Pıtı İğne Oyası Modeli. Evet Kolay Çıtı Pıtı İğne Oyası , adından da anlaşılacağı gibi son derece kolay bir iğne oyası çeşididir.

Kolay Çıtı Pıtı İğne Oyası Modelini çıkartmak için çataldan yardım alıyoruz. Çatala istediğimiz renkteki ipliği dolayarak farklı motifler vererek ortaya çıkarıyoruz. İğneyi de çatala doladıktan sonra çıkarttığımız modeli devreye sokuyor, ve kumaşa yada havluya yani kullandığınız alan neresi ise, oraya batıra çıkara modeli yavaş yavaş ortaya çıkarıyoruz. Kolay Çıtı Pıtı İğne Oyası Modelini çıkartırken istediğimiz figürü çıkartabilir bunu kumaşlara uygulayabiliriz. Lale desenli iğne oyası, üzüm desenli iğne oyası, çiçek motifli iğne oyası, limon motifli iğne oyası, elma motifli iğne oyası, yada uzun saçak şeklinde iğne oyası. Her zaman söylediğimiz gibi bu tamamen sizin zevkinize kalmış. Renkleri de belirlemek size kalmış bir durum. Sarı iğne oyası, kırmızı iğne oyası ,mavi yada pembe iğne oyası yapabilirsiniz. Mutlaka çatal yardımı ile yapacağınız Kolay Çıtı Pıtı İğne Oyası Modellerini çok seveceksiniz. Diğer iğne oyalarına göre çok daha basit yapımı olan     Kolay Çıtı Pıtı İğne Oyasını çevrenize de dağıtmak yada emeğinizin karşılığını almak için satmak isteyeceksiniz. Tercih sizin. Siz nasıl isterseniz. Ama mutlaka deneyin. Vazgeçemeyeksiniz.

REKLAM ALANI

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ