Kolay kare lif modeli yapımı

Kolay kare lif modeli yapımı

Kolay kare lif modeli yapımı lif modelleri, kare çizgili lif modellerini sizlerin sunumuna sunuyoruz. Bir çok örgü sevenin beklediği yeni lif yapımı video anlatımı ile sizlere büyük kolaylık sağlamaktadır. Bir çok modeller serimiz

olan lif modelleri ve yapımı anlatımlı olarak canim anne wep sayfamıza bekliyoruz. Kolay kare lif modelinde 3 ana renk kullanılmış sizler çok beğenip aynı renkleri tercih edebilirken isteyenler elinde olan iplerle yapabilirsiniz. 6 numara tığ seçeneği sizin elinize hangi tığ alışmışsa onunla devam edebilirsiniz. Lif modellerinde yeni örnek isteyen takipçilerimiz için kolay kare lif modeli harika bir uygulama olarak sizlerin beğenisine sunuyoruz. Hobi yada ev bütçesine kattı sağlayan tüm hanımlarımız için bol siparişler diliyorum. Bizleri de unutmayın desteklerinizi paylaşımlarınızı bekliyoruz tekrar güzel modellerle görüşmek üzere kolay gelsin.

Kolay kare lif modeli yapımı video anlatımlı buradan izleye bilirsiniz.

Kolay kare lif modeli yapımı videolu anlatım için pembeli örgüler kanalına çok teşekkür ederiz.

Kalp lif modeline dair her türlü sorularınızı aşağıdan yorum olarak bizlere iletebilirsiniz, ayrıca yaptığınız lif modellerini bizlere iletmek için paylaşırken @canimannecom etiketini eklemeyi unutmayınız.

 

blank

Kolay kare lif modeli yapımı

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ