Kolay motifli bayan patik yapımı

Kolay motifli bayan patik yapımı

Kolay motifli bayan patik yapımı

Kolay motifli bayan patik yapımı tığ işi seven hanımlarımız için şok şık bayan patiği modelini sunmak istiyorum. Ev gezmelerinin olmazsa olmazlarından ev patiği el emeği çoğumuzun çeyizde olan annelerimizin yaptığı patikler çok kullanışlı olamaları nedeniyle hanımlarımızın tercihin dedir.

Şimdi yapılan patik modelleri daha şık modern tarz yeni tasarımlarla siz değerli takipçilerimizin beğenisine sunuluyor. Sizlerde beğeni ve paylaşım yaparak bizlere desteklerinizi esirgemezsiniz çok seviniriz. Video anlatımlarının devamlılığı için sizlerin destekleri çok öenemli ve değerlidir.

Yeni öğrenecek arkadaşlarımız video anlatımını izleyerek oldukça kolay yapabilecektir, farklı renk seçeneklerinde yapabilir, farklı ip markası kullana bilirsiniz. Arkadaşlarınıza güzel hediye vermek adına en değerli el emeği patik yapımını düşüne bilirsiniz. Ve kız çeyizlerinin olmazsa olmazlarında patik modelimiz çok yakışacaktır. Şimdiden kolay gelsin yeni güzel modllerde görüşmek üzere hoşçakalın..

Kolay patik modelinin detayları

♥ Kolay patik yapımı/motifli patik modeli Modelimizin isminden de anlaşılacağı üzere tek bir motif ve alt zemin kısmından oluşuyor..

♥ 3 Renk ip bonbon ve polyanna marka ip kullanıldı..

♥ 5 Numara tığ ile örüldü..

♥ Modelimiz ilk önce motif kısmından başlanılıp,

♥ Devamında ise alt zemini motifle beraber örülüyor..

♥ Son olarak topuk kısmı ve kenar oyası geçiliyor..

♥ İsteğe göre inci motif üzerine eklenebilir..

Çeyiz, örgü ve el işleri, patik modelleri, tığ işi, ve daha fazlası için linkimize tıklamayı, beğenilerinizi paylaşımlarınızı unutmayınız.

Kolay motifli bayan patik yapılışının video anlatımlı olarak buradan izleyerek kolaylıkla uygulaya bilirsiniz.

Pamuk lifler kanalın abu güzel patik modeli için çok teşekkür ediyoruz.

Kolay motifli bayan patik yapımı

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ