Kolay Örgü Yelek Modelleri Yapımı

Kolay Örgü Yelek Modelleri Yapımı

Kolay örgü yelek modelleri yapımı en kolay yelek modeli arayanlar için harika bir tercih olacaktır. Yelek kıyafetler arasında en çok tercih edilendir. Hanımlarımızın bir yelek olmaz bir kaç yelek modelimiz vardır. Neredeyse 4 mevsim kullandığımız yelek modeli için kolay örgü tekniği arıyorsanız modelimizi uygulaya bilirsiniz.

Örgü modellerini sevenler için kolay örgü yelek yapılışı için bir model seçtik umarım güzel yelekler örmeniz için farklı bir model olacaktır.

Yeni örgü öğrenen ve kolay modeller tercih edenler için yapımı oldukça kolay olan video destekli olarak sizlere oldukça yardımcı olacaktır. Yeni örgü modellerinde tekrar sizlerle olma dileğiyle hoşçakalın.

Kolay Örgü Yelek Modelleri Yapımı

Kolay Örgü Yelek Modelleri

Orta incelik ip tercih edilmiştir. Sizler istediğiniz marka ve kalınlıkta ip tercihinde buluna bilirsiniz.

4 Numara şiş kullanılmıştır.( sizler ip kalın ve ince oluşuna göre tercih ediniz.)

Model anlatımı modeli kurarken 5 in katları + 4 ilmek ilave edilip kurulur. Yelek yaptığınızda kenar ilmekler harici de ilmeklerinizi 5 + en son 4 ilmek ilave ederek kurarsınız. Modele geçmeden önce 2 sıra haraşo ile lastik örülmüş. Örgünün düzünde 4 ters 1 düz bu şekilde ilk sıra tamamlanır. Arka sırada ilmekler olduğu gibi örülür. 3.sıra ön yüzün de 1 ters 2 düz 1 ters aradaki düz ilmek selanik modeli gibi 2 ilmek için den düz örülür. Sıra boyunca ilmek sayısı bitene kadar bu şekilde devam. 4. sıra arka sırada ilmekler aynı olduğu gibi örülür. Model 4 sıradan oluşmakta. 1. sıradan sıra tekrarı yapılarak devam edilir. Yapmak isteyen arkadaşlarımıza şimdiden kolay gelsin.

Örgü, örgüler ve el işleri hepsi ve daha fazlası için linkimize tıklamayı unutmayınız. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı için paylaşımlarınız oldukça önemlidir.

Kolay Örgü Yelek Modelleri Yapımı Video Anlatımlı Olarak Buradan İzleyerek Uygulaya Bilirsiniz.

Fatmayla herşey dahil kanalına çok teşekkür ediyorum.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ