Kolay Tığ İşi Bebek Elbisesi Nasıl Yapılır

Kolay Tığ İşi Bebek Elbisesi Nasıl Yapılır

Kolay tığ işi bebek elbisesi nasıl yapılır sorusuna güzel bir model ile sizlere merhaba diyoruz. Yaz mevsimine uygun tığ işi güzel bir elbise modeli sizler için hazırladık umarım severek yapacağınız bir model olacaktır.

Kız çocukları için şık elbise yapamaya ne derseniz. Düğünlerde ve günlük hayatımızda kullanabileceğimiz küçük hanımefendiler için elbise çok güzel olacaktır. Yaz mevsimi demek düğün ve toplantılar gezmeler demektir. Şık giyinmeyi sevenler ve el işlerine hayran olan annelerimiz için modelimiz uygundur.

Kolay tığ işi elbise modelimiz özel günler için yapmayı planlıyorsanız renk olarak beyaz düşüne bilirsiniz. Güzel bir örgü taç detayıyla birleştirip şık elbisemiz düğün için ideal olacaktır. Hem el işi hemde 2 ip fiyatını elbise sahibi olacaksınız. Yeni örgü modellerinde tekrar birlikte olma dileğiyle hoşçakalın.

Kolay Tığ İşi Bebek Elbisesi Nasıl Yapılır

Elbise modeli 6 ve 9 aylık bebekler için uygundur.

2 cotton ip ( 105 mt ve 50) gram

1 Adet düğme

3.5 Numara tığ tercihi edilmiştir.

İlk olarak robadan başlanıyor. 76 tane zincir çekelim artı olarak 4 zincir ekleyelim. 5 zincir içine batalım ve ikili trabzan yapalım. Toplamda 10 tarbzan yapalım. Arka için ilik yeri yapmayı unutmayalım. İki zincir çekelim ve köşe oluşturup, 18 tarabzan yapalım. Tekrar iki zincir çekip köşe oluşturup 20 trabzan yapalım. Yine iki zincir çekelim köşe oluşumu için 18 trabzan yapalım. İki zincir ve köşe kısmını yapalım kalan zincirlere 10 tane trabzan yapıp roba kısmını hazırlamış olduk,

2 Ci sırada her trabzanlara batıp devam edelim. Oluşturmuş olduğumuz köşe kısmını artırma işlemi yapıyoruz. Bu şekilde robayı artırma işlemi yapıp trabzanlara batıp bitirip, örnek kuruyoruz. Detaylı anlatım içinde videomuzu izleyerek uygulaya bilirsiniz. Kolay gelsin.

Tığ işi, örgü ve el işleri hepsi ve daha fazlası için linkimize tıklamayı unutmayınız. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı için paylaşımlarınız oldukça önemlidir.

Kolay Tığ İşi Bebek Elbisesi Nasıl Yapılır VİDEO ANLATIM

https://youtu.be/HB6TKVM6nws
Fatmayla herşey dahil kanalına çok teşekkür ediyorum.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ