Kolay tığ işi patik yapılışı

Kolay tığ işi patik yapılışı kolay olması kadar bir o kadar da güzel olan kullanışlı patik modeli yapımı sizlerin beğenisinde olmaktadır.

Dünden bugüne el işleri arasında hanımlarımızın vazgeçemediği patik yapılışları, kendimiz için olsun, kızlarımızın çeyizi için olsun bir çok modeli yapılmaktadır. Şiş modelinden, tığ işi, beş şiş, modeline farklı farklı çeşitleri ile canimanne.com sayfamızda mevcuttur. Sayfamızı ziyaret etmeyi unutmayınız. Veya yazımızın içindeki linklere mutlaka tıklayınız.

Patik modelleri kış aylarının vazgeçilmezi ayaklarımızı en çok sıcak tutan ve görsellikleri ile oldukça ayağımızda şık duruşu ile hanımlarımızın tercihi olmaktadır.

Yeni öğrenmek isteyen arkadaşlarımız için video anlatımlarımız oldukça fayda sağlayacaktır. İstediğiniz patik ipi tercih edebilir. İp tercihinde kalın ve inceliğe göre tığ seçimini yapmanızda fayda var. En güzel patik modellerinde tekrar birlikte olma dileğiyle yapmak isteyen arkadaşlarımıza şimdiden kolay gelsin dileklerimi iletiyorum. HOŞÇAKALIN

Kolay tığ işi patik yapılışı

Kolay tığ işi patik detayları ve yapılışı

Kare bulmaca patik yapılışı için

Malzemeler, 2 renk istenilen marka patik ipi, tercihi

Elinize yatkın tığ numarası (modelimiz 5 numara ile örüldü),dikiş için iğne ve makas

Yapılışı ise, modelimiz 37-38 ayaklar icin uygundur.

20 trabzan üzerine 10 sıra kareler yapıp ip değiştirerek toplamda 5 kare yapıyoruz

İkinci parçamız da aynı sayılar da 3 kare yaparak bitiriyoruz patik şekli vermek için dilimleri iğne ile dikiyoruz son olarak kenar oyası yaparak bitiriyoruz.

Herkesin kolaylıkla yapacağı çok kolay bir örnek yapacaklara kolaylıklar diliyorum..

Örgü, örgüler ve el işleri hepsi ve daha fazlası için linkimize tıklamanız yeterli olacaktır. Bizleri sosyal hesaplarınızda paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımlarımız için beğeni paylaşım oldukça önemlidir.

Kolay tığ işi patik yapılışı video anlatımlı olarak buradan izleyerek uygulaya bilirsiniz.

Pamuk lifler kanalına bu güzel tığ işi patik modeli için çok teşekkür ediyorum.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ